• Przechowalnia 0
 • Podsumowanie tygodnia

  Gry planszowe - nowości
  Witajcie,
  Czuć, że rozpoczęło się lato. Pogoda nas rozpieszcza pozwalając na wyjście z domu i zaczerpnięcie powietrza. Jest okazja, żeby wyjechać za miasto, spotkać się przy grillu z rodziną i znajomymi, więc jest też możliwość wkręcenie w nasze hobby nowych osób, które do tej pory z planszówkami nie miały wiele do czynienia, lub wręcz nie uświadczyły nigdy przyjemności płynącej z gry poza Scrabble czy Monopoly. Tak więc jak zwykle na koniec tygodnia przychodzimy z kolejnymi propozycjami, które mamy nadzieję, przypadną Wam do gustu.

  Przedsprzedaże
  W tym tygodniu wystartowały preordery, które zainteresują fanów Marvela - zarówno tego karcianego jak i tego figurkowego. Jest też coś dla fanów survival horroru, a dokładniej nowe dodatki do rewelacyjnego Deep Madness. 

  Marvel Champions: Mutant Genesis
  Marvel Champions: Mutant Genesis

  Marvel Crisis Protocol
  Marvel Crisis Protocol
  Black Swan & Supergiant
  Heimdall & Skurge
  Black Order Affiliation Pack

  Deep Madness - gra planszowa
  Deep Madness - dodatki


  Premiery w mijającym tygodniu
  Poprzedni tydzień przyniósł kilka dobrych, ciekawych tytułów, o których już pisaliśmy przy innych okazjach. Warto się im wszystkim przyglądnąć z bliższa, bo znajdą tu coś dla siebie fani szybkich, dynamicznych rozgrywek, głębszej dedukcji i planowania strategicznego, a nawet miłośnicy gier fabularnych. Batman to gra dedukcyjna w którą można zagrać samemu lub z przyjaciółmi, rozwiązując liczne sprawy w niesławnym Gotham City będącym siedzibą samego człowieka-nietoperza. Oriflamme: Pożoga to bardzo szybka, polityczna walka o wpływy w średniowiecznej Europie. Obrońcy Rafy to strategiczno-ekonomiczna gra planszowa, w której liczy się sprawna kalkulacja i planowanie naprzód. Swoją premierę miał także Warhammer: Age of Sigmar - Soulbound, jednak póki co tylko podręcznik podstawowy, na wersję kolekcjonerską przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka tygodni.

  Batman: Wszyscy Kłamią - planszowa gra detektywistyczna
  Batman: Wszyscy Kłamią

  Oriflamme: Pożoga - gra planszowa
  Oriflamme: Pożoga

   Tidal Blades: Obrońcy Rafy
  Tidal Blades: Obrońcy Rafy

  Warhammer: Age of Sigmar - Solbound
  Warhammer: Age of Sigmar - Solbound

   
  Premiery w nadchodzącym tygodniu
  Kolejny tydzień zapowiada się równie, jeśli nie bardziej emocjonująco. Oczekujemy na dostawę nowej odsłony Unmatched, w której w szranki staną kolejne postacie wyjęte z różnych bajek, podań i legend. Czekamy na dodruk Wojny o Pierścień, dodatków do niej, oraz na premierę nowego rozszerzenia Los Ereboru, przedstawiającego alternatywną historię Śródziemia. Czekamy na całkowicie nowe dodatki do Sword & Sorcery, jednej z lepszych gier taktyczno-przygodowych w settingu fantasy w jaką mieliśmy okazję zagrać. Całą listę tego, czego spodziewamy się w najbliższych dniach znajdziecie poniżej. 

  Unmatched - seria gier
  Unmatched: Bruk i Mgła oraz Beowulf vs Czerwony Kapturek

  Wojna o Pierścień: Los Ereboru
  Wojna o Pierścień: Los Ereboru

  Sword & Sorcery: Nadejście Mroku
  Sword & Sorcery: Nadejście Mroku


  Dodruki

  Wojna o Pierścień - gra planszowa
  Wojna o Pierścień

  Wojna o Pierścień: Panowie Śródziemia
  Wojna o Pierścień: Panowie Śródziemia

  Wojna o Pierścień - Wojownicy Śródziemia
  Wojna o Pierścień: Wojownicy Śródziemia


  Inne Informacje

  Małe Epickie Podziemia - gra planszowa
  Małe Epickie Podziemia - zapewne wielu z Was zauważyło, że odcienie na rewersach kart mogą się nieco różnić, co w niektórych przypadkach może nieco komplikować rozgrywkę. Niestety ten problem dotyczy sporej części nakładu, jednak wydawca wychodzi na przeciw oczekiwaniom graczy i obiecał, że każdy, kto trafił na taki egzemplarz, otrzyma nową talię kart podziemi. Na jakiej zasadzie będą dokładnie rozsyłane talie? Tego dowiemy się w późniejszym czasie, ale najważniejsze, że błąd zostanie naprawiony. O dalszym rozwoju sytuacji będziemy informowali na bieżąco. 
  Na tą chwilę nakład Małych Epickich Podziemi całkowicie się wyczerpał i są one też już niestety niedostępne w naszym sklepie, ale gdybyście nie mogli doczekać się dodruku polskiej edycji, który nastąpi zapewne za kilka miesięcy, to już niebawem pojawi się u nas angielska wersja językowa tego tytułu.


  I to wszystko w tym tygodniu.

  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.