• Przechowalnia 0
 • Premiery i zapowiedzi

  Gry Planszowe - premiery i zapowiedzi - czerwiec
  Witajcie ponownie,

  W tym tygodniu znowu przychodzimy z wieloma dobrymi nowinami. Powódź premier i przedsprzedaży nadal płynie nieprzerwanym strumieniem i trafiają do nas przeróżne tytuły, od lekkich, imprezowych pozycji, po naprawdę ciężkie molochy, przy których podczas rozgrywki parują nam głowy, a zwoje mózgowe dzwonią po straż pożarną. Rozrzut gatunków i wybór jaki oferujemy jest coraz większy i mamy nadzieję, że prędko się to nie zmieni. Oczywiście, tych wszystkich nowych gier by nie było, gdyby nie było graczy, którzy je ogrywają. Mamy nadzieję, że każda kolejna pozycja która trafia na wasze stoły daje dużo radości Wam, Waszym bliskim oraz znajomym, bo dzięki temu nasz cel niesienia radości tam gdzie to tylko możliwe, jest spełniony.


  Przedsprzedaże
  Nowości w ofercie jak zwykle kilka. Głównie gry lżejsze, szybsze takie w które możemy pograć z dzieciakami i takie, które zabierzemy do znajomych na imprezę lub grilla, ale oczywiście nie zabrakło też czegoś ciężkiego i mocnego dla hardkorowych fanów gier bitewnych. Pojawiło się więc szybkie, ekonomiczne Little Factory, pojawił się rodzinny, logiczny Pstryk i imprezowa Piątka. Mamy dla Was także pierwsze rozszerzenie do "uroczych" Dylematów Wagonika (uwaga! tylko dla dorosłych widzów). Pojawiło się też nowe wcielenie Horus Heresy - mrocznego, ciężkiego bitewniaka dla najtwardszych dowódców sił Świętego Imperium. Jednym słowem jest tego sporo, a szczegóły poznacie poniżej.

  Little Factory - gra planszowa
  Little Factory (edycja polska)
  Premiera planowana na czerwiec 2022

  Pstryk - gra planszowa
  Pstryk
  Premiera planowana na czerwiec 2022

  Dylematy Wagonika: Postacie i Modyfikatory
  Dylematy Wagonika: Postacie i Modyfikatory
  Premiera planowana na lipiec/sierpień 2022

  Piątka - planszowa gra imprezowa
  Piątka
  Premiera planowana na czerwiec 2022

  Warhammer: The Horus Heresy - Age of Darkness
  Warhammer: The Horus Heresy - Age of Darkness
  Premiera planowana na 18 czerwca 2022

  Przedsprzedaże dodruków
  Tutaj mamy jeden tytuł, ale nie byle jaki! Bór, bo o nim mowa, to bardzo dynamiczna gra, w której przejmujemy kontrolę nad jak największą ilością obszarów, zbieramy surowce potrzebne do warzenia eliksirów dających nam specjalne zdolności i adoptujemy leśne zwierzaki, które przynoszą dodatkowe benefity. Co jednak wydaje się kolorową grą rodzinną, szybko przeradza się w coś zupełnie odmiennego. Początkowo lekko i nieśmiało szturchamy się i przepychamy, aby później konflikt przerodził się w otwartą wojnę z wbijaniem sobie nawzajem noży i (dosłownie) podpalaniem lasów przeciwnika. Polecamy wszystkim, lubiącym emocjonujące i pełne konfliktów rozgrywki. 

  Bór - gra planszowa
  Bór
  Premiera dodruku planowana na lipiec

  Premiery i dodruki w nadchodzącym tygodniu
  Na co czekamy najbardziej w nadchodzącym tygodniu? Oczywiście na premierę dodatków do rewelacyjnego Ankha, a tych dostaniemy aż trzy na raz. Miłośnicy Władcy Pierścieni także będą zadowoleni, gdyż pojawił się dodruk Cienistych Ścieżek - dużego rozszerzenia do gry planszowej Podróże Przez Śródziemie. Mamy też mały diamencik w postaci Ukrytych Liderów, strategicznej gry dedukcyjnej ze sporą dawką świeżej innowacyjności i bezpośredniej interakcji między graczami. Tutaj nikt się nie będzie nudził, gdyż rozgrywka daje dużo emocji a sama gra jest bardzo szybka i dynamiczna,

  Ankh: Bogowie Egiptu - dodatki
  Ankh: Bogowie Egiptu - dodatki

  Ukryci Liderzy - gra planszowa
  Ukryci Liderzy

  Władca Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie - Cieniste Ścieżki
  Władca Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie - Cieniste Ścieżki 

  Premiery w mijającym tygodniu

  Zeszły tydzień ponownie przyniósł kilka oczekiwanych pozycji. Przede wszystkim, powody do zadowolenia będą mieli wszyscy nie posiadający jeszcze cyklu Szlak do Carcosy do grze karcianej Horror w Arkham. Pojawiło się właśnie Rozszerzenie Badaczy, w którym w nowej formie dostajecie wszystkie karty potrzebne do zbudowania talii na nadchodzącą kampanię - premiera Rozszerzenia Kampanijnego będzie miała miejsce pod koniec czerwca. Zawitał do nas Kill Team: Moroch - kolejne ogromne pudło, w którym znajdziecie masę figurek oraz terenów do tego wyśmienitego systemu bitewnego. Fakt, że Moroch wyprzedał się u nas jeszcze przed premierą dużo mówi o jego popularności i zmuszeni byliśmy otworzyć zamówienia na kolejną dostawę, która dotrze do nas pod koniec kolejnego tygodnia. W ostatnich dniach dojechały do nas też całkiem nowe podręczniki do Warhammera Fantasy Role Play oraz Wiedźmina. WFRP dostał pierwszy wydany do czwartej edycji podręcznik nie zawierający przygód, a sam opis ras, miejsc i  zwyczajów ludów zamieszkujących tereny Imperium. Wiedźmińskie Zapiski natomiast, to podręcznik, który przede wszystkim pozwoli mistrzom gry zapoznać się i wprowadzić do przygód potwory zamieszkujące świat Witchera.

  Horror w Arkham Gra Karciana: Szlak do Carcosy - Rozszerzenie Badaczy
  Horror w Arkham LCG: Szlak do Carcosy - Rozszerzenie Badaczy

  Warhammer Fantasy Role Play - Archiwa Imperium - Tom I
  Warhammer Fantasy Role Play - Archiwa Imperium - Tom I

  The Witcher RPG - WIedźmińskie Zapiski
  The Witcher: Wiedźmińskie Zapiski


  Dodruki

  Poniższe tytuły dojechały do nas w mijającym tygodniu. Praga Caput Regni nadal jest dostępna w naszym sklepie i mamy nadzieję, że wystarczy na trochę dłużej niż przy poprzednim druku. Zwróćcie też uwagę na promocyjny pakiet, który możecie zamówić przy tej okazji. Zapas Szczęk Lwa już się niestety wyczerpał i część zapasu która dotarła do nas, nie nadawała się niestety do wysyłek - nie chcemy do nikogo wysyłać uszkodzonych egzemplarzy, więc czekamy na dostarczenie przez wydawcę zamienników - mają do nas dotrzeć około wtorku. Za opóźnienie serdecznie przepraszamy.
   Gloomhaven: Szczęki Lwa
  Gloomhaven: Szczęki Lwa

  Praga Caput Regni - gra planszowa
  Praga Caput Regni

  I to już wszystko w tym tygodniu, jest w co grać, więc nie zajmujemy więcej czasu, bawcie się dobrze!

  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.