• Przechowalnia 0
 • Premiery

  Nowe gry planszowe
  Witajcie! Nowości nadal niewiele i nie zapowiada się, aby sytuacja miała się poprawić w najbliższych tygodniach. Oczywiście jak tylko jakieś newsy do nas dotrą, będziemy informowali na bieżąco.

  Nadchodzące premiery:  Talisman: Legendarne Opowieści
  Talisman: Legendarne Opowieści
  Magia i Miecz to bardzo znana gra przygodowa, wręcz legenda planszówek, która w Polsce prym wiodła w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Teraz, dzięki odświeżonej, nowej edycji i planszówkowemu renesansowi znowu stała się bardzo popularna. Na fali tego sukcesu, opracowano samodzielną, kooperacyjną wersję Talismana dla nieco młodszych graczy. Tytuł ten z pierwowzorem nie ma prawie nic wspólnego, oprócz umiejscowienia akcji obu gier w tym samym, fantastycznym świecie. Tym razem nie będziemy rywalizowali o potęgę, jaką daje Korona Władzy, ale wyruszymy wraz z towarzyszami na pełną przygód wędrówkę w poszukiwaniu zaginionych artefaktów. Wykonywać będziemy cele scenariuszy, które postawią przed nami przeróżne wyzwania i zaprowadzą nas w przeróżne zakamarki Talismanowych Krain. Dzięki łatwym do przyswojenia zasadom nawet młodsi gracze będą się przy tej grze dobrze bawili. Premiera już w nadchodzącym tygodniu!

  Teotihuacan - gra planszowa - dodatki
  Teotihuacan: W Cieniu Xitle oraz Późny Okres Preklasyczny
  Premiera dodatków do Teotihuacana zbliża się dużymi krokami. Już w nadchodzącym tygodniu będziecie mogli włączyć do gry nowe technologie, nowe układy początkowe, Kapłanów i Kapłanki, Stowarzyszenie Architektów oraz nową Pomarańczową Świątynię. Każdy z dodatków jest modułowy, możemy wprowadzić tylko wybrane z nich, te które najbardziej nam odpowiadają i na pewno urozmaicą nam rozgrywki w ten mózgożerny tytuł.

  Włościanie - gra planszowa
  Włościanie
  Na tą grę ostrzyliśmy sobie zęby od jakiegoś czasu, a dzięki kilku rozgrywkom, jakie udało nam się zagrać, potwierdziły się nasze przypuszczenia. To świetny tytuł, który zadowoli wszystkich chcących rozegrać szybką partyjkę w stylu legendarnych Settlersów. Łańcuchy produkcji świetnie oddają realne zapotrzebowanie rzemieślników na produkty i narzędzia, rozrastanie się naszej wioski o kolejnych robotników także jest bardzo sprytnie wykonane. W pudełku mamy kilka mini-dodatków, a wśród nich tryb solo. To wszystko, a także całkiem miła dla oka oprawa graficzna powodują, że ten tytuł pozostanie z nami na wiele rozgrywek. Premiera na początku nadchodzącego tygodnia. 


  Inne Informacje:

  X-Wing - druga edycja - 7. fala dodatków
  Star Wars: X-Wing - VII fala dodatków (wersja angielska)
  Jak zapewne wie wielu zapalonych fanów potyczek myśliwców w uniwersum Gwiezdnych Wojen, premiera VII fali dodatków przewidziana była na kwiecień/maj. Mamy już zamówione spore ilości statków które mają się pojawić w tej fali, jednak nauczeni przykrym doświadczeniem z ostatnich tygodni - niedostarczeniu przez producenta na rynek wystarczających ilości, na tą chwilę nie otwieramy jeszcze przedsprzedaży. Bardzo możliwe, że możliwość zakupu statków pojawi się dopiero wtedy, gdy fizycznie je otrzymamy, abyśmy mieli pewność że sytuacja z Hotshots and Aces nie powtórzy się ponownie. O nowych statkach, które mają się pojawić możecie więcej poczytać na stronie producenta - fantasyflightgames.com (j. angielski).

  Marvel Champions - gra karciana - dodatki
  Marvel Champions: Dr. Stragne & Hulk
  Sytuacja podobna jak w przypadku X-Wingów - mamy już te hero packi zamówione, jednak nie uruchamiamy przedsprzedaży dopóki nie otrzymamy zapewnienia w jakich ilościach zostaną nam one dostarczone.

  - Wydawnictwo Galakta zapowiedziało grę Załoga: W Poszukiwaniu Dziewiątej Planety.
  - Wydawnictwo Portal Games potwierdziło, że polska edycja gry New Frontiers jest już w trakcie druku - szacunkowo, powinna pojawić się za około 2-3 miesiące.

  I to już wszystko na ten moment, do przeczytania niebawem,

  Zespół DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.