• Przechowalnia 0
 • Star Wars x-wing: Rebeliancki Transportowiec (SWX11)

  156,90 zł

  Producent: Galakta
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niedostępny - wyślij zapytanie

  Przeżyj na nowo desperacką ucieczkę rebeliantów z Hoth!

  Transportowiec GR-75 odegrał kluczową rolę podczas ewakuacji z Hoth, przewożąc na pokładzie znaczną część sprzętu i personelu bazy do punktu zbornego. Dzięki wzmocnionemu kadłubowi GR-75 może przewozić do dziewiętnastu tysięcy ton metrycznych ładunku.

  Niniejszy zestaw zawiera wszystkie elementy niezbędne aby dodać do gry 1 statek transportowy GR-75. GR-75 stanowi  potężne wsparcie dla rebelianckiej floty, w tym doskonale znanych dowódców takich jak generał Rieekan czy generał Dodonna. Niniejsze pudełko zawiera specjalną kampanię złożoną z misji pozwalających graczom odtworzyć ewakuację Rebeliantów z lodowej planety Hoth. Ponadto, gracze mogą wykorzystać GR-75 w epickim formacie gry, pozwalającym na starcia ogromnych flot w kosmicznych bitwach na wielką skalę!

  ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:
  ♦ 1 instrukcja
  ♦ 52 karty
  ♦ 72 żetony
  ♦ 2 arkusze
  ♦ 2 wskaźniki manewrów 
  ♦ 1 wzornik manewrów
  ♦ 2 pomalowane statki z podstawkami i kolumnami 

  UwagUwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy X-Wing lub zestaw podstawowy x-wing: Przebudzenie mocy.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.