• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Promocja

  Teotihuacan: Późny Okres Preklasyczny

  86,90 zł 81,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 1816
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Teotihuacan to tętniąca życiem, wielka metropolia. Bez ustanku rozrasta się, przybywa mu mieszkańców, którzy kuszeni jego wielkim bogactwem ściągają ze wszystkich stron aby się osiedlić w jego granicach. Niedawno ukończony został projekt budowy nowej świątyni, która swym przepychem i pięknością umocniła wpływy kapłanów, skłaniając jednocześnie lokalnych namiestników do poszukiwania błogosławieństwa bogów w nieustannej rozbudowie i upiększaniu miasta. Szybki rozwój powoduje, że miasto się bogaci, jednak stawia także planistów przed nowymi, niełatwymi wyzwaniami.

  Teotihuacan: Późny Okres Preklasyczny to rozszerzenie do gry Teotihuacan: Miasto Bogów, które wprowadza do rozgrywki wiele ciekawych modułów:

  Kapłani i Kapłanki - wprowadzają unikatowe moce, jakimi posługiwać się mogą gracze. Wyznawcy starożytnych bogów, czczonych w Teotihuacan mogą zapewnić dodatkowe efekty lub premie. Kapłani i Kapłanki dodają do gry asymetryczne moce graczy (aż 10 różnych płytek graczy i 6 płytek Teotibota dla rozgrywki solo).

  Potęga Rozwoju - W grze pojawia się majestatyczna, pomarańczowa świątynia, która pozwala odblokować umiejętności, które dadzą nam stałe profity.

  Czas Postępu - Na początku każdego cyklu odkryjecie nową płytkę postępu, która zmienia tymczasowo zasady dla wszystkich graczy, urozmaicając rozgrywkę.

  Stowarzyszenie Architektów - będziecie mogli przeprowadzać dekorowanie głównej piramidy na nowe sposoby dzięki nowej planszy akcji.

  Siedziba Planistów - pozwoli ukończyć Piramidę Słońca z wykorzystaniem nowoczesnych technik budownictwa. Nowa plansza akcji pozwoli na odkrycie nowych sposobów umieszczania płytek piramidy, jednak uważaj, gdyż wymaga to dobrego wyczucia czasu i precyzyjnego zaplanowania ruchu swoich robotników.

  Wszystkie moduły zawarte w tym rozszerzeniu można dowolnie ze sobą łączyć, używając wszystkich z nich, lub tylko wybranej części. 

  Wnieście powiew świeżości do Teotihuacan - Miasto Bogów jeszcze nigdy przedtem nie było tak pełne życia.

  Opis dodatku Późny Okres Preklasyczny w serwisie Boardgamegeek.com (j. angielski)

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Teotihuacan: Miasto Bogów.

  Liczba Graczy: od 1 do 4
  Wiek: od 14 lat
  Czas gry: od 60 do 90 minut
  Wydanie: polskie


  Zawartość:

  • 8 płytek Postępu
  • 1 Plansza na płytki
  • 1 Plansza Rozszerzenia
  • 16 płytek Kapłanów i Kapłanek
  • Plansza Akcji Posiadłości Arystokracji
  • Plansza Akcji Stowarzyszenie Architektów
  • Plansza Akcji Siedziba Planistów
  • 8 drewnianych dysków w 4 kolorach
  • 16 drewnianych wyznawców w 4 kolorach
  • instrukcja

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.