• Przechowalnia 0
 • Tydzień dodatków
  Dzisiaj króciutkie podsumowanie tygodnia - informacje odnośnie tego co zdarzyło się w mijającym tygodniu, jak i nowe premiery, które pojawią się w nieodległej przyszłości i choć nie jest tego wiele to zapewniamy, że jest na co czekać - mamy jedną bardzo dobrą wiadomość dla fanów wrzucania pierścieni do wulkanu.


  Władca Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie - Cieniste Ścieżki
  Władca Pierścieni: Podróże Przez Śródziemie - Cieniste Ścieżki
  Oto nadchodzi, długo wyczekiwany, pierwszy duży dodatek do świetnej planszówki, w której kierujemy losami postaci takich jak Aragorn, Legolas, czy Bilbo. Teraz do grona dostępnych bohaterów dołączą Gandalf wraz z Balinem i Arweną oraz dwoma innymi postaciami. Podróż zabierze nas poprzez Mroczną Puszczę aż do podziemnych, monumentalnych komnat Morii, które skrywają zarówno nieprzebrane skarby, jak i wielkie, czające się w mroku zagrożenie. Na tą wyprawę mamy nadzieję wyruszyć jeszcze przed kolejnym weekendem - szykujcie więc wolny czas i spodziewajcie się paczki od nas piątego dnia o poranku (mniej więcej).

  Nowe przedsprzedaże:

  Horror w Arkham: Gra Karciana - pojedynczy dodatek.
  Horror w Arkham: Gra Karciana - Śluz, Który Pożarł Wszystko
  Wystartowaliśmy z krótką przedsprzedażą nowego dodatku do tej rewelacyjnej karcianki. Nie będzie to jednak nowy cykl, a pojedyncza przygoda z ciekawą fabułą i nowymi rozwiązaniami mechanicznymi. Tym razem nasi bohaterowie wpadną w śmiertelną pułapkę obcej formy życia, która ma ambicję strawić w swych zielonych trzewiach nasz świat. Czy podołamy zadaniu? Zapewne wielu badaczy padnie ofiarą obrzydliwego śluzu, zanim tajemnica zostanie rozwiązana. Premiera już za kilka dni.

  Zombicide - dodatek Tajne Operacje
  Zombicide: Tajne Operacje
  Powracamy na planetę PK-L7, ale tym razem w dużo mocniejszym składzie, gdyż naszymi specjalistami będą członkowie Czarnej Kompanii, wyruszającej na ratunek ocalałym po ataku Xenosów. Nowe postacie, nowa Abominacja i oczywiście dziesięć nowych, połączonych fabularnie misji. Czego chcieć więcej? Jak zwykle polecamy, gdyż Najeźdźca to dla wielu najbardziej udany mechanicznie Zombicide - warto więc zaopatrzyć się i w ten, wnoszący wiele dodatek.

  Dodruki w zeszłym tygodniu:

  Posiadłość Szaleństwa: Za Progiem
  Posiadłość Szaleństwa: Za Progiem
  Dodruk dotarł do nas na początku mijającego tygodnia, jest już dostępny i na bieżąco realizujemy na niego zamówienia.

  Mamy też garść informacji odnośnie Gloomhavena:

  Gloomhaven: Jaws of the Lion zostanie wydany w języku polskim przez wydawnictwo Albi - wstępna, spodziewana data premiery to połowa roku 2021.
  - Trawają końcowe prace nad polską wersją dodatku do Gloomhaven: Forgotten Circles - do sprzedaży ma on szansę trafić jeszcze w tym roku. 

  I to wszystko! Do przeczytania w przyszłym tygodniu!

  Zespół DragonEye

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.