• Przechowalnia 0
 • Upadek Avalonu

  Tainted Grail: Upadek Avalonu - edycja polska
  "Ta wyspa nie była przeznaczona ludziom. Od zarania dziejów kryła się na granicy pomiędzy naszą rzeczywistością, a chaotycznymi mocami dziwu. Zamieszkiwała ją starsza, legendarna rasa.


  Ludzie przybyli tu jednak - na drewnianych statkach, z ambitnym królem i jego rycerzami. Uciekając przed Czerwonym Morem, który pustoszył ich ziemie, podbili wyspę kawałek po kawałku i wznieśli menhiry: posągi równie niepokojące, co tajemnicze. Pierwotni mieszkańcy wyspy stali się tylko legendą.

  Czterysta lat później, mało kto o nich pamięta. Dla ludzkich osadników są po prostu Pierwszymi. Nadeszły trudne czasy. Czerwony Mór powrócił. Moc menhirów gaśnie, a bez niej, kraina powoli tonie z powrotem w dziwie. Dlatego właśnie twoje miasteczko zebrało grupę pięciu najodważniejszych i najsprytniejszych bohaterów, którzy ruszyli szukać pomocy w odległym Kamelocie. Gdy ci śmiałkowie znikają w niebezpiecznej dziczy, obserwujesz ich z daleka.

  Nie jesteś jednym z nich."

  Tak rozpoczyna się wasza przygoda w Tainted Grail: Upadek Avalonu, grze, która wciągnie Was bez reszty swoją bogatą fabułą, licznymi wyborami, tak moralnymi jak i praktycznymi, oraz świetną mechaniką, która pozwoli Wam przeżyć niespotykaną historię w świecie arturiańskich legend i celtyckich mitów. Świetnie sprawdza się w grupie jak i w rozgrywkach w pojedynkę, wykonanie stoi na najwyższym poziomie, a klimatyczne grafiki na kartach i planszetkach, oraz pięknie figurki tworzą na stole niesamowitą atmosferę, która powoduje, że zanurzamy się w otaczającym naszych bohaterów świecie, pełnym mroku i niebezpieczeństw. 

  Przedsprzedaż podstawowej gry jak i dodatku Tainted Grail: Monsters of Avalon wystartowała. 
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.