• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Klub Kultury Łokietek

  Mr. Dawid - Mistrz Gry  Planszeo - gry planszowe dla każdego


  I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne  Planszove.pl - porównywarka gier planszowych

  Tainted Grail: Upadek Avalonu (edycja polska)

  364,90 zł

  Producent: Awaken Realms
  Kod: 2546
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Tainte Grail: Upadek Avalonu - edycja polska

  Tainted Grail: Upadek Avalonu
  jest surwiwalowo-eksploracyjną, przygodową grą planszową dla od 1 do 4 graczy, osadzoną w ponurym świecie, gdzie legendy arturiańskie i celtyckie mity mieszają się z mroczną, unikalną wizją artystów i pisarzy z Awaken Realms. Każdy gracz kontroluje jednego z czterech nietypowych bohaterów, którzy muszą stawić czoła nieznanemu, gdy silniejsi i mądrzejsi od nich zawiedli. Gnani przez osaczającą, wykrzywiającą moc dziwu, zmagając się w nierównej walce z kończącymi się zasobami i czyhającymi wyzwaniami, postaci ruszają, aby dokonać niemożliwego, nieraz stając oko w oko ze śmiercią. Świat Tainted Grail reaguje na poczynania graczy, a głęboka i rozgałęziona historia pozwala na rozwiązywanie problemów na wiele różnych sposobów, gwarantując, że żadne dwie gry nie będą takie same.

  Tainted Grail - Kaplan

  W świecie, który pogrąża się w dziwie i rozdzierany jest przez lokalne konflikty, każdy kolejny dzień staje się wyzwaniem. Głód, choroby, bezlitosna pogoda i losowe wydarzenia - wszystko sprzeciwia się Tobie, abyś nie osiągnął swojego celu. Menhiry, które od dawien dawna zapewniały bezpieczeństwo podróżującym, powoli wygasają. Aby przezwyciężyć te przeciwności, Twój bohater rozwija swoje umiejętności, takie jak odwaga, praktyczność czy ostrożność. Pozwalają one zagrywać coraz silniejsze efekty z kart  walki lub dyplomacji, ale też mają wpływ na inne działania, które podejmiesz podczas eksploracji nieprzyjaznych krain. 

  Tainted Grail Art - wraki statków

  Avalon to kraina w której pod każdym kamieniem i za każdym drzewem kryje się legenda. Wszystkie lokalizacje mają swoją bogatą historię, oraz nierzadko tajemnicę, którą będziesz mógł odkryć. Dlatego też świat Tainted Graila żyje własnym życiem, a postacie które w nim napotkasz mają własne cele i dążenia. Podczas rozgrywki napotkasz wiele niespodzianek, a wszystkich sekretów i tajemnic nie da się odkryć podczas jednej kampanii, nawet rozgrywając ją któryś raz z kolei napotkasz na niejedną niespodziankę. Tainted Grail: Upadek Avalonu jest doskonałym przykładem na to, jak można tworzyć doskonałą, nieliniową, a zarazem bardzo spójną opowieść, w którą gracze wciągną się dzięki świetnie napisanym skryptom, doskonale wykonanym elementom oraz sprytnej mechanice napędzającej przebieg gry. 

  Dodatkowy arkusz zapisu gry do pobrania

  Opis gry w serwisie boardgamegeek.com (j. angielski)

  Koszulki pasujące na karty do gry Tainted Grail: Upadek Avalonu:
  Standard Card Game (576szt.)
  Mini European (143szt.)
  Oversized (72szt.)
   

  Zawartość:

  4 Dwuwarstwowe Tacki

  8 Szczegółowych Figurek

  10 Plastikowych Monet

  760+ Kart

  200+ Stron Ekscytującej Historii

  8 Map i Listów

  110+ Znaczników i Żetonów

  Tainted Grail - Ailei

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.