• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Klub Kultury Łokietek

  Mr. Dawid - Mistrz Gry  Planszeo - gry planszowe dla każdego


  I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne  Planszove.pl - porównywarka gier planszowych

  Viticulture: Essential Edition (PL)

  239,90 zł 209,90 zł

  Kod: 1707
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niedostępny - wyślij zapytanie

  W Viticulture otrzymujesz pod zarządzanie swoją własną winnicę. Na początku to jednak bardzo małe gospodarstwo, ot kilka pól, jakaś mała piwniczka, paru pracowników. Masz jednak wielkie plany, znasz się na sztuce produkcji wina i masz żyłkę przedsiębiorcy - już niebawem butelki z twoimi własnymi etykietami ruszą w podróż by zachwycać podniebienia znawców trunków na całym świecie.

  Rozdzielasz więc zadania pomiędzy swoich pracowników, decydując co jest w danym momencie najważniejsze i które przedsięwzięcia wymagają szczególnej uwagi. Każda pora roku w winnicy jest inna i robotnicy w każdej z nich mogą być przydzielani do innych działań. Pamiętaj jednak, że lokalna konkurencja nie śpi! Także wysyła swoich pracowników a kto pierwszy weźmie się za daną pracę wcześniej, ten będzie miał przewagę nad innymi.

  Co więc mogą robić Twoi pracownicy? Przeróżne rzeczy! Mogą zabrać się za rozbudowę winiarni ulepszając piwniczkę lub budując inne przydatne budynki, które dadzą Ci dodatkowe zasoby, bonusy lub prestiż. Mogą zdobyć mniej lub bardziej rzadkie szczepy winogron, które później zasadzą na twoich polach. Mogą też pozyskiwać zlecenia, zbierać plony, wyrabiać z zebranych winogron wino i dzięki temu zlecenia te wypełniać. Mogą także pozyskiwać nowych odwiedzających, którzy przybędą do twojej Toskańskiej posiadłości i na różne sposoby wspomogą twoje przedsięwzięcie.

  Pamiętaj także, że im starsze wino, tym lepsze i najbardziej dochodowe zlecenia, na najlepsze wina będą wymagały ulepszenia piwnicy i odczekania kilku sezonów, aż trunki w niej dojrzeją i staną się pożądanym rarytasem. 

  Viticulture to doskonała gra planszowa zarówno dla weteranów gatunku, jak i tych mniej doświadczonych graczy. Proste, ale niebanalne zasady, duża głębia rozgrywki, która pozwala na wprowadzanie w życie przeróżnych planów oraz strategii, powodują że świetnie będzie się przy niej bawić cała rodzina. 

  Koszulki pasujące na karty do gry Viticulture:
  Standard Card Game (78 szt.)
  Mini European (154 szt.)

  Liczba graczy: 1-6
  Czas gry: 45-60 min.
  Wiek: od 13 lat

  Zawartość:
  78 dużych oraz 154 małe karty

  42 karty Winorośli (zielone)
  36 kart Zamówień (fioletowe)
  38 kart Letnich Gości (żółte)
  38 kart Zimowych Gości (niebieskie)
  18 kart Pól
  36 kart Mamy i Taty
  24 kart Automy

  Plansze:
  1 plansza główna

  6 plansz Winnic

  Pionki:
  30 pionków pracowników w 6 różnych kolorach oraz 1 szary pracownik tymczasowy
  6 dużych pracowników
  6 pionków Pobudki (Koguty)
  6 pionków Punktów Zwycięstwa (Korki)
  6 pionków Wypłaty Końcoworocznej (Butelki)
  48 pionków Konstrukcji (po 8 unikatowych w każdym kolorze)
  1 znacznik pierwszego gracza (Kiść winogron)

  Znaczniki:
  50 szklanych znaczników (gron i wina)
  72 żetony lirów (52 brązowe monety ₤1, 12 srebrnych monet ₤2, 8 złotych monet ₤5)


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.