• Przechowalnia 0
 • Warhammer 40000: Wrath & Glory - Podręcznik Główny

  179,90 zł 164,90 zł

  Kod: 4068
  Wysyłka:produkt na zamówienie
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  UWAGA:

  Ilość:szt.

  Uwaga! Przedsprzedaż!

  Plugawe intrygi Bogów Chaosu roztrzaskały galaktykę. Wielka Wyrwa rozdarła przestrzeń i rzeczywistość, spychając śmiertelników na krawędź otchłani zapomnienia. System Gilead utracił kontakt z Imperium – został uwięziony w milczącej ciemności. Gdy ponury cień śmierci czai się tuż za rogiem, nadzieja zanika, lecz jeszcze nie umiera.

  Zdesperowana grupa zebrana przez Wolnego Kupca Jakela Varoniusa jest zdecydowana zrobić to, co należy, aby ochronić system Gilead przed pochłonięciem przez ciemność. Czy oprą się machinacjom Chaosu oraz intrygom tych, którzy widzą Wyrwę jako okazję do powiększenia swej potęgi?

  W 41. tysiącleciu koniec jest bliski. W tej przeklętej erze zapotrzebowanie na bohaterów jest większe niż zwykle. Kto odpowie na wezwanie?

  Podręcznik Główny Wrath & Glory jest wszystkim, czego potrzeba do rozegrania ponurych i chwalebnych przygód w systemie Gilead.

  Premiera planowana jest na styczeń/luty 2022. Data premiery zależna jest od wydawcy i może ulec przesunięciu. Wysyłka oraz odbiór osobisty będą realizowane w dniu premiery.

  Uwaga! Wysyłki zamówień, które zawierają ten produkt, będą realizowane po skompletowaniu całego zamówienia.

  Tłumaczyli: Adam Czarnecki, Jacek Czuba, Wiktor Jorman, Patrycjusz Piechowski, Patryk Ławniczak
  Redakcja: Patryk Ławniczak

  Korekta: Ewa Lasota, Krzysztof ‘Jaxa’ Rudek

  Oprawa: twarda, full kolor.
  Stron: 383

   

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.