• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook


   
  Współpracujemy z:
  Wielki powrót Rebelii i nowy Eldritch Horror!
  Drodzy klienci!
  Nadszedł już ten czas, czas wielkiego poświęcenia i chwalebnych czynów - Imperator ogłosił powszechną mobilizację. Stajemy przed szansą ostatecznego rozprawienia się z podstępnymi szczurami tak zwanej Rebelii. Wszyscy wiemy, że zwycięstwo może być udziałem tylko jednej ze stron i nie ma innej drogi niż całkowite zmiażdżenie sił naszych przeciwników. Przygotujcie się i nie szczędźcie sił ani zasobów, ponieważ to jedna z niewielu okazji, kiedy możecie udowodnić wasze oddanie dla Imperium Galaktycznego! Przygotujcie się, bo Rebelia powraca!




  Imperator chciałby jednocześńie poinformować, że wszyscy, którym los Imperium Galaktycznego jest obojętny, zostaną złożeni w ofierze Nyarlathotepowi w nowym dodatku do Eldritch Horror: Przedwieczna Groza: Maski Nyarlathotepa!




  Mamy także wieści odnośnie długo wyczekiwanej gry Dominion II edycja - dzisiaj nasze centrum dowodzenia otrzymało informację od wydawcy, że prawdopodobnie otrzymamy ją jeszcze w tym tygodniu - o ile nie wystąpią kolejne opóźnienia. Będziemy informować Was na bieżąco, jak tylko pojawią się nowe informacje.





  Gra o Tron LCG - Zawsze ktoś zdradza - mamy nadzieję, że w naszych szeregach to powiedzenie się nie sprawdzi, ale najwyraźniej u wydawcy taka sytuacja właśnie się zdarzyła - premiera się opóźnia a informacji kiedy dokładnie będzie możliwa wysyłka i odbiór nadal nie mamy. Tak jak w przypadku Dominiona wszelkie nowe wieści będziemy Wam niezwłocznie przekazywać.




  I na koniec jedna ważna informacja. Ponieważ cały zespół Dragoneye.pl został zmobilizowany do przygotowań na walkę z Rebelią, sklep w pierwszym tygodniu maja będzie nieczynny. Wszystkie zamówienia złożone pomiędzy 29.04 a 1.05 zostaną wysłane 2.05, w środę, kiedy to będzie można także odebrać gry osobiście. Zamówienia złożone pomiędzy 3.05 a 6.05 zostaną wysłane 7.05 w poniedziałek, kiedy to wracamy do normalnego trybu pracy. Przerwa nie wpłynie w żaden sposób na premierę gry Inis, której wysyłka oraz odbiór osobisty planowane są na środę 2 maja. Za wszelkie utrudnienia związane z przerwą z góry przepraszamy!

  zespół dragoneye.pl







  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.