• Przechowalnia 0
 • Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie


  "Dawniej myślałem, ze dzielni bohaterowie legend specjalnie owych przygód szukali, że ich pragnęli, bo są ciekawe, a zwykłe życie bywa trochę nudne, że uprawiali je, że tak powiem, dla rozrywki. Ale w tych legendach, które mają głębszy sens i pozostają w pamięci, prawda wygląda inaczej."


  - Samwise Gamgee, Dwie Wieże  Ciemne chmury nadciągają nad Śródziemie. Pomiędzy wolnymi ludami elfów, ludzi i krasnoludów słychać szepty o nowym zagrożeniu, którego cień zepsucia wypełza z Mrocznej Puszczy i Mordoru...


  Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie, to nowa gra planszowa, w której zbierzecie drużynę bohaterskich śmiałków, aby wyruszyć na poszukiwanie własnych przygód w nieprzebranym bogactwie świata J.R.R. Tolkiena. Będziecie walczyć z potężnymi wrogami, dokonywać trudnych wyborów, zdobywać starożytne artefakty, a wszystko to, aby zadać cios złu, które zagraża waszej krainie. 
  Każda pojedyncza przygoda będzie częścią większej kampanii, w której odkrywać będziecie rozległe lądy Śródziemia - gęste lasy, mroczne jaskinie, góry, rzeki, spokojne polany, starożytne ruiny, wykorzystując jednocześnie umiejętności swoich bohaterów, aby przezwyciężyć podstępne siły zła, które staną wam na drodze. 

  Na początku wybierzecie więc swojego bohatera, spośród kilku dostępnych w zestawie podstawowym (tak, tak, na pewno pojawią się wkrótce dodatki) i przypiszecie mu jedną z sześciu dostępnych ról, takich jak przewodnik czy łowca, co wpłynie później na sposób w jaki przebiegać będzie wasza rozgrywka. 

  Prawdziwa gra zaczyna się jednak kiedy wyruszycie już w drogę po mapie, składającej się z bogato ilustrowanych kafelków, gdzie pojawiać się będą przeróżne ciekawe miejsca i postacie z którymi będziecie mogli wejść w interakcję dzięki towarzyszącej grze aplikacji. Władca Pierścieni bowiem, to gra w pełni kooperacyjna, gdzie wspomniana aplikacja będzie waszym przewodnikiem po tej pełnej przygód krainie. Kierować ona będzie także licznymi przeciwnikami, którzy staną na waszej drodze - wędrującymi orkami, wielkimi trollami i innymi, mroczniejszymi siłami... których odkrycie pozostawimy już wam. 
   
  Czy porwiecie się na tą epicką i pełną przygód wyprawę sami, czy w grupie zaufanych przyjaciół, pozwoli wam ona na dopisanie waszego własnego rozdziału do wspaniałego świata Władcy Pierścieni.   Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.