• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Wojna... Wojna nigdy się nie zmienia...


  Fallout
  Mamy zaszczyt ogłosić, że już niebawem będziecie mieli szansę wybrać się na post-nuklearne pustkowia i przeżyć niepowtarzalne przygody w świecie legendarnego Fallouta. Tak! Teraz i na planszy, wraz z bliskimi lub znajomymi, będziesz mógł przemierzać zgliszcza cywilizacji podejmując kluczowe decyzje, wykonując zadania, zdobywając wyposażenie oraz umiejętności (i kapsle), sprzymierzając się z wybranymi frakcjami i oczywiście walcząc ze zmutowanymi wrogami, których tutaj zabraknąć nie mogło. Premiera już w sierpniu.

   

  Terraformacja Marsa: Preludium
  Premiera dodatku do Terraformacji Marsa odbyła się nawet wcześniej niż zapowiadaliśmy - jest już dostępna w sprzedaży! Wprowadza kilka nowości, trochę dodatkowych kart i za tą cenę grzechem by było jej nie kupić!

   

  Descent: Mgły Bilehall
  Krainy Mgieł mają złą reputację w Terrinoth. Nikczemne kreatury oraz słudzy Waiqara Nieumarłego zamieszkują te tereny, kryjąc się w wiecznych mgłach. Poza potworami czającymi się w mrocznych zakamarkach, na bohaterów czyha też większe niebezpieczeństwo. Mówi się, że złowieszcze mgły osłabiają nawet najszlachetniejsze dusze, które odważyły się zapuścić na terytorium Krain Mgieł. Ostatnimi czasy pojawiły się nawet plotki o hordzie nieumarłych grasującej przy granicach. Ostrzcie miecze i odkurzcie zwoje z zaklęciami, ponieważ premiera tego dodatku ma nastąpić już w sierpniu!

   
  Star Wars: Przeznaczenie – Ścieżka Mocy
  Kolejna kolekcja kart do bardzo popularnej karcianki w świecie Gwiezdnych Wojen. Premiera już niebawem.

   

  Aeon's End 
  Biada nam! Magowie z Portalgames dali d...ość mocno popalić. Z powodu błędów na kartach do gry premiera została przesunięta. Rozumiemy, że wielu z was czeka na tą grę (my także) i może to powodować niejaką frustrację, więc w imieniu wydawcy serdecznie za opóźnienie przepraszamy.
  W tym momencie premiera przewidziana jest na drugą połowę sierpnia.

  Pozdrawiamy,

  DragonEye

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.