• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Klub Kultury Łokietek

  Mr. Dawid - Mistrz Gry  Planszeo - gry planszowe dla każdego


  I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne  Planszove.pl - porównywarka gier planszowych

  51 Stan - Moloch

  35,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 2754
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Moloch to sztuczna inteligencja, dowodząca zbuntowanymi maszynami opanowującymi świat. Świat Neuroshimy, który nie istnieje bez Molocha. Opisany niemal 20 lat temu system RPG opisuje walkę pomiędzy Molochem i Posterunkiem, wojnę w świecie post-apo osadzoną w USA w połowie XXI wieku i zmagania człowieka w tym ciężkim, skażonym radioaktywnie świecie, w którym maszynom nigdy nie można ufać.
  W grze karcianej 51. Stan Moloch pojawia się po raz pierwszy. To, czym się wyróżnia, to zupełnie nowa mechanika częściowej kooperacji, polegająca na konieczności współpracy graczy w celu pokonania Molocha, jednak wybierając ten dodatek, gracze muszą jednocześnie rywalizować między sobą – wciąż wygrywa tylko jeden z nich. To nie jest gra kooperacyjna, w której wspólnie odnosicie zwycięstwo. Jesteście rozdarci między spełnieniem swoich celów a powstrzymaniem potężnej sztucznej inteligencji – gdy to ona okaże się silniejsza, wszyscy przegrywacie grę. Rozszerzenie wprowadza także dwie nowe Akcje.

  • Dodatek do bestsellera Portal Games autorstwa Ignacego Trzewiczka: karcianki 51. Stan Master Set
  • Moloch po raz pierwszy pojawia się w grze 51. Stan świętującej swoje 10-lecie
  • Nowa mechanika semi coop, zmuszająca graczy do wspólnej walki przeciwko maszynom Molocha, ale jednoczesnej rywalizacji między sobą
  • Nowa talia 27 kart Molocha do wtasowania do talii z podstawowego zestawu oraz 23 nowe obustronne karty Maszyn

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry 51. Stan

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.