• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Cytadela (druga edycja)

  97,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 629
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Zbuduj średniowieczne miasto godne Króla!

  W królestwie potrzebny jest nowy Wielki Budowniczy, a ty znajdujesz się w gronie osób pretendujących do tego zaszczytnego tytułu. Jednak by zostać wybranym na to stanowisko, musisz zachwycić monarchę, budując najbardziej majestatyczną średniowieczną metropolię. Budowa własnego miasta wymaga pomocy wielu różnych postaci. Czy zdecydujesz się zatrudnić zwinnego Złodzieja, który sięgnie do kiesy przeciwników? A może poprosisz o pomoc Architekta, który pozwoli szybko wybudować kilka dzielnic? Tylko najlepsze miasto zapewni swojemu założycielowi tytuł Wielkiego Budowniczego.

  W grze Cytadela gracze korzystają z pomocy okolicznych mieszkańców, aby zdobywać złoto i budować dzielnice składające się na ich średniowieczne miasto. Na koniec wygrywa gracz, który zbuduje najbardziej oszałamiającą metropolię!

  Niniejsze wydanie zawiera postaci i dzielnice z oryginalnej wersji gry oraz dodatku, a ponadto wzbogacono ją o 9 nowych postaci oraz 12 kompletnie nowych dzielnic, które razem oferują graczom więcej możliwości niż kiedykolwiek wcześniej!

  Wydana w 25 językach i nominowana do ogromnej liczby nagród gra Cytadela jest przez wielu uznawana za jedną z najlepszych współczesnych gier karcianych.


  Recenzja od OnTable:

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Projektant: Bruno Faidutti
  Ilustrator: Andrew Bosley, Simon Eckert
  Wydawca: Galakta
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 2 - 8 osób
  Wiek: od 10 lat
  Czas gry: ok. 30 - 60 minut
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.