• Przechowalnia 0
 • Decrypto
  [509]
  Cena: 53,40 zł
  od Beatrycze Data dodania: 07 December 2018

  Decrypto! Kocham! Jednak z najlepszych gier imprezowych!

  W grze dzielimy się na 2 drużyny, aby wspólnymi siłami rozszyfrować konfigurację cyfr drużyny przeciwnej. W tym celu będziemy musieli znaleźć sposób na komunikowanie się z członkami naszej drużyny w taki sposób, aby zbytnio nie zdradzić przeciwnikom naszych haseł.

  Po lekturze instrukcji gra na pierwszy rzut oka może wydawać się skomplikowana, ale to dalece mylne!

  Co istotne, gra sprawdza się świetnie w każdym towarzystwie. U nas ląduje na stole często, gdy tylko zbierze się nas tyle osób, że damy radę utworzyć już jakieś drużyny. Gra nie jest męcząca umysłowo, mimo iż ma w sobie dużo kombinowania i analizowania. Doskonale nadaje się na luźny weekendowy wieczór z przyjaciółmi.

  Bardzo podoba mi się wykonanie tej gry. Mamy ciekawe maskujące karty, na których hasła są możliwe do przeczytania dopiero po ułożeniu ich na odpowiednie miejsce na planszy przeznaczone dla haseł danej drużyny.

  W grze bardzo dobrze rozwiązany jest problem "lidera", czyli takiej sytuacji gdy jedna osoba decyduje za wszystkich. Tu nie odczuwam takiej sytuacji, gdyż osoba szyfrująca co rundę jest inna. Co chwilę mamy również nowe hasła na planszy, więcej przesłanek do główkowania i wysłuchanie propozycji każdego gracza jest kluczem do sukcesu.Ocena: 5/5

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.