English
 • Przechowalnia 0
 • Koncept Kids: Zwierzaki

  78,90 zł

  Producent: Rebel
  Kod: 1109
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Kto zgadnie co to za zwierzę?

  Wskazując symbole na planszy, pomóż innym członkom rodziny odgadnąć jak najwięcej haseł i razem cieszcie się zwycięstwem! Koncept Kids: Zwierzaki to oparta na współpracy wersja gry Koncept przeznaczona dla dzieci od 4 roku życia.

  Na czym to polega?

  Na środku stołu umieszczamy planszę z symbolami, a obok niej wykładamy plastikowe ramki. Najstarszy gracz umieszcza przed sobą plastikową podstawkę, na którą wykładamy kartę z hasłem - w taki sposób, aby zwierzę na niej narysowane było widoczne dla pozostałych uczestników. Pozostali gracze kolejno umieszczają na planszy plastikowe ramki, zaznaczając grafiki-podpowiedzi dla zgadującego. Wybieramy te, które kojarzą nam się ze zwierzęciem na karcie. Możemy się między sobą konsultować!

  Gracz odgadujący ma dowolną liczbę prób odgadnięcia hasła. Na każdą z nich możemy odpowiadać wyłącznie “tak” lub “nie”. Gramy do momentu, w którym zgadujący poda poprawną odpowiedź lub spasuje.

  Dlaczego pokochasz tę grę?

  ♦ Gry oparte na współpracy warto wprowadzać w życie dziecka już od najmłodszych lat. Koncept Kids świetnie przygotowuje do pracy w grupie i wpływa korzystnie na rozwój relacji.
  ♦ Proste zasady, a także przepiękne grafiki zachęcą najmłodszych do udziału we wspólnych aktywnościach. Do gry możemy zaprosić dzieci w różnym wieku!
  ♦ Rozgrywkę możemy skalować modyfikując ją i utrudniając według zasad opisanych w instrukcji lub własnych pomysłów.
  ♦ W instrukcji znajdziemy również alternatywny tryb rozgrywki dla starszaków, przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia.

  Koncept Kids zabawką roku 2018!

  Koncept Kids: Zwierzaki zdobyła prestiżowy tytuł Zabawka Roku 2018 przyznawany przez portal Zabawkowicz.pl dla najbardziej wartościowych, mądrych i bezpiecznych zabawek i gier.


  Opis gry w serwisie BoardGameGeek.com

  Zawartość pudełka:

  ♦ plansza
  ♦ 110 kart
  ♦ 16 plastikowych ramek
  ♦ plastikowa podstawka
  ♦ skrócony opis zasad
  ♦ instrukcja

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Autor: Gaëtan Beaujannot, Alain Rivollet
  Wydawca: Rebel
  Ilustracje: Éric Azagury
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 4 - 12 osób
  Wiek graczy: od 4 lat
  Czas gry: ok. 30 minut

  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.