• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Liczba zachorowań wzrasta...
  Witajcie!

  Coś się wydarzy, coś niedobrego wisi w powietrzu... złośliwy wirus, niby nic z czym nie radzilibyście sobie wcześniej, ale coś tu nie gra. Piszemy do Was ponieważ jako eksperci w dziedzinie będziecie nam potrzebni - losy całego naszego świata zależą właśnie od Was. Ludzie z nadzieją w oczach będą zwracać się właśnie ku Wam, ponieważ już niebawem staniecie się jedyną linią obrony przed nadchodzącą zagładą ludzkości. W laboratoriach, gdzie skupienie nad mikroskopem i pełną napięcia ciszę mącą jedynie wiatraki klimatyzatorów, na ulicach miast, gdzie zacznie niebawem dochodzić do paniki, wśród... ah, niepotrzebne gadanie, przecież to Wy jesteście ekspertami i wiecie najlepiej co Was czeka.  Pandemic Legacy - Sezon 1
  Powrót gry-legendy, niekwestionowanego króla kooperacyjnych gier planszowych roku 2015, zwycięzcy nagród strategiczna, kooperacyjna i innowacyjna gra roku, oraz wielu innych tytułów. Jeśli jeszcze nie znacie, a uwielbiacie gry strategiczne lub przygodowe lub kooperacyjne to poznać musicie koniecznie. Tutaj nie tylko przyjdzie wam główkować nad planszą. Będziecie wiele razy zaskakiwani i zmuszani do podejmowania wyborów moralnych, które w późniejszym czasie mogą mieć fatalne w skutkach konsekwencje - w końcu losy całej ziemi spoczywają w waszych dłoniach.
  Premiera dodruku zapowiedziana przez wydawcę na Wrzesień!  Horror w Arkham LCG: Serce Starszych
  I kolejny dodatek do Horror w Arkham LCG - opływającej klimatem grozy i niesamowitymi przygodami karcianki rozgrywającej się w świecie H.P. Lovecrafta. Tym razem czeka na was tajemnicza jaskinia w głębokiej dżungli... was też przeszły ciarki? Poczekajcie aż zagracie w ten scenariusz...
  Premiera zapowiedziana już na 16 sierpnia.

  W tym tygodniu znajdziecie w naszym małym sklepiku także znaczne obniżki na:
  Ostatni Piątek
  Słup Ognia
  New Angeles
  Samuraj

  Część z nich warto mieć w swojej kolekcji.

  Dobra wiadomość także dla wszystkich którzy czekają na FalloutaStar Wars: Przeznacznie - Ścieżka Mocy, oraz Mgły Bilehall - wysyłka powinna ruszyć już poniedziałek!
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.