English
 • Przechowalnia 0
 • Strona główna

  Newsy!


  Witajcie,
  Kolejny tydzień i kolejne świetne nowości pojawiają się w naszym sklepie. W sam raz na coraz mroźniejszą pogodę, która nie bardzo sprzyja wychylaniu nosa za próg naszych ciepłych domów. Poniżej znajdziecie podsumowanie wydarzeń ostatniego tygodnia, a wśród nich jak zwykle premiery, nowe przedsprzedaże, dodruki i plany na kolejny tydzień. Będzie także o nowej współpracy, którą podjął DragonEye, oraz jedna ważna wiadomość dla posiadaczy Małych Epickich Podziemi.


  Przedsprzedaże nowości i dodruków:
  Mijający tydzień był iście epicki pod względem nowo otwartych przedsprzedaży. Pojawiły się bowiem w naszej ofercie Małe Epickie Podziemia: Opowieści - dodatek do bardzo fajnej i popularnej gry w formacie (prawie) kieszonkowym. Siłą tytułów z tej serii jest sprytne upakowanie wielu ciekawych mechanik oraz rozwiązań w pudełku o niewielkich rozmiarach i wcale nie odbija się to na jakości, czy przyjemności jaką czerpiemy z gier. Opowieści znacznie urozmaicą rozgrywkę wprowadzając nowe zasady, bohaterów, bossów, karty podziemi oraz ekwipunku. 
  Druga nasza zapowiedź to Małe Epickie Galaktyki - polska edycja gry Tiny Epic Galaxies, której angielska wersja była już poprzednio dostępna w naszym sklepie. Tutaj dla odmiany od wypraw w głąb lochów, będziemy mogli przejąć kontrolę nad jedną z galaktycznych frakcji walczących ze sobą w kolonizacyjnym wyścigu po nowe, niezamieszkane jeszcze planety.
  Ale na tym nie koniec epickości. Ponieważ jak zapewne wiecie, pierwszy druk Małych Epickich Podziemi wyprzedał się w rekordowym tempie, wydawca zapowiada jeszcze przed końcem roku dodruk tego tytułu, a wszyscy Ci, którzy zakupili grę w pierwszym druku otrzymają do niej także zestawy naprawcze. Procedurę wysyłki i odbiorów tych zestawów znajdziecie na samym końcu tego newsa.
  Otworzyliśmy też przedsprzedaż na nowy Army Set do Warhmmera 40000 - Cadia Stands.
   
  Małe Epickie Podziemia: Opowieści
  Małe Epickie Podziemia: Opowieści
  Premiera planowana na połowę grudnia

   Małe Epickie Galaktyki - gra planszowa
  Małe Epickie Galaktyki
  Premiera planowana na połowę grudnia

  Małe Epickie Podziemia (edycja polska)
  Małe Epickie Podziemia (edycja polska)
  Premiera dodruku planowana na połowę grudnia

  Warhammer 40000: Cadia Stands - Astra Militarum Army Set
  Warhammer 40000: Cadia Stands - Astra Militarum Army Set
  Premiera planowana na 26 listopada

  Premiery w mijającym tygodniu:
  Znowu dużo tych nowości do nas dotarło. Mamy już na przykład polską edycję Heroquesta, bardzo klasycznego dungeon crawlera, w którym zbierzecie drużynę przyjaciół, chwycicie w rękę topór, miecz oraz łuk i wyruszycie na spotkanie przygody (lub swojej zguby) w mrocznych lochach opanowanych przez hordy złowrogich przeciwników. Brzmi to bardzo zachęcająco i z pewnością tytuł sprawdzi się doskonale do familijnych rozgrywek lub przypasuje kolekcjonerom nieposiadającym jeszcze tego tytułu.
  Dojechał też do nas Eleven, planszowa adaptacja menedżera piłkarskiego skierowana przede wszystkim do miłośników futbolu. Na premierę wydawca przyszykował także kilka rozszerzeń powiększających pulę dostępnych możliwości poprowadzenia rozgrywki. Tytuł trafiony w sam raz na rozpoczynające się Mistrzostwa Świata.
  Proszę wsiadać to szybka i prosta gra o wytyczaniu trasy autobusu zabierającego ze sobą pasażerów. Można w nią zagrać właściwie z każdym, w każdym wieku. Nie jest to raczej tytuł, który przypadnie do gustu wytrawnym planszówkowiczom, ale niedzielnym graczom, jak najbardziej.
  Mamy też w tym tygodniu jednego ważnego, zagranicznego gościa. Zawitała do nas kolejna odsłona hitowego Unmatched - Jurassic Park: Dr. Sattler vs T-Rex. lokalny wydawca serii Unmatched potwierdził już, że polskiej wersji tego samodzielnego dodatku nie będzie, więc pozostaje nam zapoznać się z angielską wersją językową.
  Przybyły do nas też w ostatnim tygodniu bitewniakowe posiłki dla armii krain Pieśni Lodu i Ognia, a dokładniej dla rodu Baratheonów oraz Nocnej Straży. Jest też nowa fala dodatków do Masters of the Universe.


  Heroquest - edycja polska - gra planszowa
  Heroquest

  Eleven - planszowy football manager
  Eleven (edycja polska)

  Proszę Wsiadać - gra planszowa
  Proszę Wsiadać

  Unmatched Jurassic Park: Dr. Sattler Vs T-Rex
  Unmatched Jurassic Park: Dr. Sattler Vs T-Rex

  A Song of Ice & Fire - Bohaterowie Baratheonów IV
  A Song of Ice & Fire - Bohaterowie Baratheonów IV

  A Song of Ice & Fire - Dodatki Baratheonów I
  A Song of Ice & Fire - Dodatki Baratheonów I

  A Song of Ice & Fire - Bohaterowie Baratheonów III
  A Song of Ice & Fire - Bohaterowie Baratheonów III

   A Song of Ice & Fire - Dodatki Nocnej Straży
  A Song of Ice & Fire - Dodatki Nocnej Straży

  Master of the Universe - gra bitewna
  Master of the Universe - 3. Fala Dodatków

  Dodruki:
  Długo przyszło nam czekać, ale wreszcie są. Lisboa, On Mars oraz Vinhos wreszcie dojechały i powoli rozpoczynamy wysyłki. Jeśli chodzi Lisboę, nadal czekamy na część dodatków, które mają do nas dotrzeć w przyszłym tygodniu. Wspominamy też o naszych anglojęzycznych perełkach, gdyż dotarło do nas sporo rzeczy do Hostage Negotiator oraz dodruk The Guild of Merchant Explorers.

  Lisboa - gra planszowa - edycja polska
  Lisboa

  On Mars - gra planszowa - edycja polska
  On Mars

  Vinhos - gra planszowa
  Vinhos

   Guild of Merchan Explorers
  Guild of Merchan Explorers

   Hostage Negotiator
  Hostage Negotiator

  Premiery planowane na nadchodzący tydzień:
  W przyszłym tygodniu także sporo się będzie działo. Przyjadą strategie Zatoka Kupców, Oath: Korniki Władzy i Banicji oraz Skymines. Przyjedzie też szybki  Radlands oraz imprezowa Ostatnia Wiadomość. I oczywiście nie zapominamy o nowych, klimatycznych dodatkach do przygodowego Destinies!
  Ostatnia Wiadomość

  Inne informacje

  Dreamdice - kanał na youtubie
  Jak wielu z Was wie, nasz sklep stara się, na ile pozwalają nam nasze środki, wspierać wszelkie inicjatywy, turnieje i wydarzenia planszówkowe, rpgowe oraz bitewniakowe. Pomagaliśmy już organizować eventy, sponsorowaliśmy nagrody w konkursach, współpracowaliśmy z recenzentami przekazując im wsparcie w najróżniejszych formach. Tym bardziej miło nam więc ogłosić, że zostaliśmy partnerem nowego kanału recenzenckiego na Youtubie. Dreamdice, prowadzony przez Karola, naszego stałego klienta, planszówkowego zapaleńca, a ostatnio nawet współtwórcy gry planszowej, będzie zajmował się głównie recenzjami, ale poruszy także inne tematy bezpośrednio związane z naszym hobby. Wiemy już, że Karol ma zamiar podchodzić do sprawy bezkompromisowo i każda recenzja ma być szczerą opinią o danym tytule. Tym bardziej nas to cieszy i tym bardziej chętnie będziemy wspierali kanał, bo my też nie lubimy ściemniania, a chcemy, żebyście byli jak najlepiej doinformowani przed zakupem gier w naszym sklepie. Zapraszamy więc do zapoznania się z Dreamdice, do zasubskrybowania kanału, co na pewno pomoże mu się rozwinąć, oraz do odwiedzin - materiałów na tą chwilę jeszcze wiele nie ma, ale zostaliśmy zapewnieni, że kolejne są już w drodze.


  Małe Epickie Podziemia
  Otrzymaliśmy także następującą informację od wydawcy odnośnie Pakietów naprawczych do gry Małe Epickie Podziemia:

  Wszystkie osoby, które posiadają różniące się odcieniem rewersów karty Podziemi, będą mogły otrzymać talię poprawionych kart. Realizacje reklamacji planujemy rozpocząć od 14 grudnia. Są trzy możliwości otrzymania poprawionego zestawu: 

  1. Odbiór osobisty w sklepie, w którym dokonano zakupu gry podstawowej Małe Epickie Podziemia, po uprzednim zgłoszeniu i informacji zwrotnej, że sklep posiada karty już na miejscu.

  2. Wysyłkowo przy zakupie dowolnej gry (np. dodatku do gry Małe Epickie Podziemia: Opowieści) w sklepie, w którym dokonany został zakup gry podstawowej Małe Epickie Podziemia – prosimy wówczas o kontakt ze sklepem w celu ustalenia, aby do paczki dołączona została wspomniana talia.

  3. Bezpośrednio u wydawcy – osoby, które w najbliższym czasie nie planują zakupu w sklepach, w których zakupili grę podstawową lub nie mają możliwości odebrania talii osobiście, prosimy o kontakt pod adresem reklamacje@galakta.pl.


  I to wszystko w tym tygodniu.

  Pozdrawiamy, 

  Zespół DragonEye

  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.