• Przechowalnia 0
 • Nowości i powroty  Planszówkowy świat rozkwita tysiącem barw niczym nadchodząca jesień. Dzisiaj mamy sporo nowości, gier które prawdopodobnie zachwycą Was swoim pięknym wykonaniem, ale nie tylko... powrócimy także w kilka miejsc, odkrywając na nowo pewne kochane przez wielu tytuły, czy to poprzez zapowiedziane dodatki, czy nowe odsłony serii. 

  Nowe przedsprzedaże:


  Zachodnie Królestwa - seria gier planszowych
  Zachodnie Królestwa
  Wydawnictwo Portal zapowiedziało zbiorowo trzy pozycje z cyklu Zachodnich Królestw. Po świetnych Paladynach i Architektach, otrzymujemy nowych Wicehrabiów Zachodniego Królestwa, dodatek do Architektów o nazwie Wiek Rzemieślników, oraz coś, co połączy nam trzy samodzielne tytuły w całość i umożliwi rozegranie kampanii - Kronik Zachodniego Królestwa. Premiery mają mieć miejsce jeszcze w tym roku.

  Pasja - dodatek do gry Sagrada
  Sagrada: Pasja
  To pierwsze z trzech planowanych rozszerzeń do bestsellerowej Sagrady. Wprowadza kilka modułowych dodatków, które na pewno wpłyną pozytywnie na regrywalność tego tytułu. 
  Premiera zapowiedziana na IV kwartał tego roku.

  Robinson Crusoe: Skrzynia Skarbów
  Robinson Crusoe: Skrzynia Skarbów

  Robinson to jedna z tych gier, które zapewniły już sobie nieśmiertelność pośród planszówkowej społeczności i ze świecą szukać kogoś, kto w gry planszowe gra i o nim nie słyszał. Taki sukces nie mógł sobie leżeć niewykorzystany i co chwilę pojawiały się nowe mini-dodatki, które urozmaicały rozgrywkę na przeróżne sposoby. Część z nich mogliście poznać kupując u nas podstawową wersję gry - do każdego egzemplarza dorzucaliśmy jeden w formie gratisu. Teraz wydawca zdecydował się na zbiorcze wydanie wszystkich tych ulepszeń, scenariuszy, dodatkowych kart i żetonów w jednym dużym pudle, więc jest to doskonała okazja, aby sprawić, że wasze rozgrywki będą jeszcze ciekawsze. 

  Premiery:

  Small World of Warcraft - gra planszowa
  Small World of Warcraft
  W Azeroth nastaje nowy świt, który wznieci kolejne konflikty. Rasy tego świata staną naprzeciw siebie, aby walczyć o dominację i przepędzić innych z ziem, na których tak bardzo im zależy. Rozbrzmiało dudnienie rogów bojowych, nowe wcielenie Small Worlda już się pojawiło i wybierając jedną z wielu ras, możemy rozpocząć podbój krain wedle własnego uznania. 

  Yggdrasil: Kroniki - gra planszowa
  Yggdrasil: Kroniki
  W tej dosyć nietypowej, kooperacyjnej grze planszowej zostaniemy jednym z bogów Asgardu, który podczas Ragnaroku bronić będzie świętego drzewa życia przed zakusami złych sił. Na uwagę zasługuje tu przede wszystkim plansza, która zgodnie z tematyką, przedstawia kilkupoziomowe drzewo, na którym toczyć się będzie rozgrywka. Yggdrasil to wyśmienity kąsek dla każdego fana gier kooperacyjnych.

  Obrazy Paryża - gra planszowa
  Obrazy Paryża
  Chcieliście kiedyś zostać malarzami? A może żyłka artysty objawia się u Was jedynie w podziwie dla dzieł mistrzów zdobiących galerie i wernisaże? Jeśli chcielibyście spróbować swoich sił jako początkujący artysta to jest to gra zdecydowanie dla Was. Dodatkowo, do każdego egzemplarza zakupionego u nas w sklepie, dodajemy gratis w postaci mini-dodatku "Wielkie Malarki"

  Neuroshima Hex - dodatek do gry planszowej
  Neuroshima Hex: Troglodyci
  Atomowa zima trawi pustkowia północnych rejonów ziemi. Tylko najtwardsi i najwytrwalsi potrafią przetrwać w tych niesprzyjających warunkach. Prymitywni, lecz straszliwie niebezpieczni Troglodyci to istoty, które powoli zapominają czym jest człowieczeństwo, a liczy się dla nich tylko jeden cel - przetrwanie. Nowa armia do Neuroshimy Hex wprowadza ciekawe możliwości taktyczne i wybory, których dokonywać będziemy podczas rozgrywki. 

  Fallout: Atomowe Związki - dodatek do gry Fallout wprowadzający tryb kooperacyjny
  Fallout: Atomowe Związki
  Na północy nuklearna zima, a my przenosimy się bardziej na południe - do oblanych cieplutkim słońcem przestrzeni byłych Stanów Zjednoczonych. Tym razem już nie jako wolny strzelec, który będzie próbował prześcignąć innych w drodze do swego celu, ale jako drużyna, która ramię w ramię stanie naprzeciw wyzwań które postawi przed nami gra. W tym tygodniu miała miejsce premiera dodatku do Fallout'a, który naprawić ma wiele bolączek towarzyszących podstawowej wersji gry, wprowadzając między innymi całkowicie nowy tryb kooperacji, ale nie tylko - w środku znajdziecie także trochę nowych kart, takich jak ulepszenia, modyfikacje oraz mutacje - wygląda na to, że jest to niezbędny pakiet dla każdego kto wypuszcza się na skażone promieniowaniem pustkowia.

  Unmatched: Jurassic Park - gra planszowa
  Unmatched: Jurassic Park
  Seria Unmatched znana jest z tego, że zestawia ze sobą do pojedynku absurdalnie niepasujące tematycznie postacie. Mieliśmy już więc Robin Hooda walczącego z Wielką Stopą, mieliśmy Sindbada walczącego z Alicją w Krainie Czarów, do tego miksu dołączył też po drodze Bruce Lee, a teraz? Bardzo tematyczny dodatek w którym polować będziemy na raptory w klimacie Parku Jurajskiego - zdecydowanie warty polecenia. A dla wszystkich którzy mają którąś z poprzednich części nie lada gratka - kogo wystawicie do pojedynku przeciw trzem, inteligentnym dinozaurom?


  Nadchodzące premiery:

  Barrage: Gra Planszowa
  Barrage
  Na premierę tego tytułu czekamy jak na deszcze w czasie suszy i nie jest to porównanie przypadkowe. W Świecie Barrage woda jest surowcem na wagę złota. Jako dyrektorzy spółek, będziecie rywalizowali o produkcję jak największej ilości energii budując kanały, tamy i elektrownie. Nie jest to jednak gra dla ludzi o miękkim sercu i wątłym umyśle, gdyż wyciśnie z waszych szarych komórek ostatnie soki tak mocno, że łzy same nieraz napłyną wam do oczu. Zdecydowanie zmusza do myślenia... bardzo intensywnego.
  Premiera już w tym tygodniu.

  Inne informacje:
  - Wydawnictwo Portal udostępniło scenariusz dla pojedynczego gracza do Osadników: Królestwa Północy - Hordy Barbarzyńców.

  Pozdrawiamy,

  zespół DragonEye


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.