English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY PLANSZOWELogiczneNeuroshima hex 3.0 - Troglodyci (PL)

  Neuroshima hex 3.0 - Troglodyci (PL)

  29,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 2070
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Po wojnie zimy stały się niemal nie do przetrwania. Mróz, brak zasobów i śmiercionośne maszyny - nie sposób to przeżyć i pozostać człowiekiem. Nieludzkie warunki zrodziły plemiona kanibali: prymitywnych, bezlitosnych, zmutowanych i śmiertelnie groźnych. Każdej zimy wędrują na południe w poszukiwaniu schronienia, łupów i pokarmu. Atakują używając gołych pięści oraz najbardziej prymitywnych broni - drewnianych konarów, maczug owiniętych w drut kolczasty, kości i złomu. Gdy lód skuje wodę, lepiej podwoić warty, bowiem lodowaty wicher to nie wszystko, co nadciąga z północy!

  Neuroshima Hex 3.0: Troglodyci to dodatek, który wprowadza do gry nową armię, stawiając przed graczami możliwość okiełznania wielkiej liczby, zawziętych wojowników. Troglodyci są jak karaluchy, nie dosyć, że jest ich pełno, to bardzo łatwo dostosowują się do warunków na polu bitwy. Dzikie, nieposkromione hordy mają możliwość kanibalizowania swoich własnych jednostek, dzięki czemu mogą zadawać więcej obrażeń, są szybsi i bardziej wytrzymali. Z drugiej strony, takie poświęcanie własnych ludzi może mieć negatywne skutki, trudniej jest zapełnić planszę i w efekcie uruchomić bitwę.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Neuroshima Hex 3.0  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.