• Przechowalnia 0
 • Nowości i zapowiedzi


  Oto i znowu my z kolejną porcją nowości i zapowiedzi. Znowu jest tego sporo, znów jest kilka ważnych ogłoszeń, więc bez zabierania Wam niepotrzebnie czasu, zaczynamy.

  Nowości:
  Dziennik - Wyprawa 1907 - gra książkowa
  Dziennik - wyprawa 1907
  Trafiła do nas ostatnio dziwna przesyłka... w środku nocy zapukał do nas brodaty jegomość w ciemnym, lecz jakby wyblakłym od słońca i morskiego powietrza płaszczu, trzymający w ręku budzący podejrzenia pakunek. Mruknął coś pod nosem, wcisnął nam paczkę w ręce i śpiesznym krokiem, zostawiając za sobą mokry ślad, oddalił się w mrok nocy. Paczka była przemoknięta i unosił się nad nią specyficzny zapach ryb i soli. Wahaliśmy się jakiś czas co z tym dziwnym fantem zrobić, ale jednak ciekawość zwyciężyła. Po odpakowaniu jej i oczyszczeniu z warstwy wodorostów, naszym oczom ukazał się tajemniczy dziennik. Jego wnętrze pokryte było dziwnymi zapiskami, tajemniczymi rysunkami, symbolami... nic z tego nie rozumiemy i stąd też wielka prośba do Was, abyście pomogli nam rozwiązać tą zagadkę. Kopie dziennika "rozdajemy" w dobrej cenie każdemu zainteresowanemu...


  Root - rozszerzenie Plemiona Rzeczne
  Root: Plemiona Rzeczne
  Inwazja plemion rzecznych rozpoczęła się w zeszłym tygodniu. Teraz w Leśnym Królestwie zrobi się jeszcze ciekawiej gdyż do gry dołączają fanatyczni Jaszczurzy Kultyści, czerpiąca zyski z kryzysu Kompania Plemion Rzecznych, oraz drugi Włóczęga pragnący sławy i bogactwa. Jest także Mechaniczny Markiz, z którym możecie się zmierzyć w pojedynkę lub współpracując z innymi graczami.


  Aeon's End: Wieczna Wojna - samodzielna gra karciana
  Aeon's End: Wieczna Wojna
  Wieczne oczekiwanie dobiegło końca! Nowa odsłona Aeon's End już wylądowała na naszych stołach, a przerażające potwory znowu sieją spustoszenie w ostatnim bastionie ludzkości! Dołącz do obrony i ocal mieszkańców Gravehold przed grożącą im zagładą... a może porażka i nasz upadek to tylko kwestia czasu?


  Zew Cthulhu - 7. edycja - gra fabularna rpg
  Zew Cthulhu
  "Zawsze wierzyłem w istnienie, obok nas, takich światów. A teraz wierzę, że znalazłem sposób na przełamanie chroniących je barier" 
  - H.P. Lovecraft "Z otchłani"

  Żarty się skończyły, król powrócił by zasiąść na tronie... nie będzie tu strzelania z dubeltówki do Wielkiego Cthulhu, nie będzie wysadzania dynamitem Shub-Niggurath... nie, nie moi drodzy, Wielcy Przedwieczni to nie żarty. Wielcy Przedwieczni to istoty które przy pierwszym kontakcie wyrwą Wam umysł i gdy będziecie jeszcze krzyczeć, wywrócą go na drugą stronę i wycisną z niego resztki poczytalności... a wszystko to tylko jednym skinieniem macki. Jeśli chcecie poznać prawdziwy horror, jeśli nie boicie się przekonać na własnej skórze, czym jest prawdziwa trwoga, szaleństwo oraz bluźniercze, niewysłowione byty, koniecznie zapoznajcie się z grą Fabularną "Zew Cthulhu". Mistrz Lovecraft byłby dumny z tego wydania, możecie wierzyć nam na słowo.


  Wsiąść do pociągu - rozszerzenie do gry planszowej
  Wsiąść do Pociągu: Japonia i Włochy
  Z odmętów zatopionego R'lyeh przenosimy się w sielskie krajobrazy włoskiej prowincji i wysp Japonii. Nowy dodatek do bestselleru "Wsiąść do Pociągu" przenosi nas bowiem do tych dwóch krajów, wprowadzając kilka usprawnień i urozmaiceń do rozgrywki. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana pociągów.


  Eminent Domain - gra karciana
  Eminent Domain
  Kosmos stoi przed nami otworem! Nowe planety czekają na odkrycie! Nasza cywilizacja musi się rozwijać, aby zobaczyć lepsze jutro! Już dziś możecie to osiągnąć w grze Eminent Domain - szybkiej grze karcianej, w której w ciągu godziny zbudujecie najpotężniejszą cywilizację we wszechświecie.
  Premiery zapowiedziane na przyszły tydzień:

  Niepokoje - dodatek do gry Terraformacja Marsa
  Terraformacja Marsa: Niepokoje
  Nareszcie doczekamy się. Utworzenie parlamentu marsjańskiego zajęło dłużej niż pomysłodawcy pierwotnie zakładali, ale w końcu się udało i już teraz możemy ogłosić, że jego pierwsze obrady zapowiedziane są na najbliższy tydzień. Głównym punktem w programie obrad, będzie omówienie przez zebranych, zestawów planszetek graczy, które zostaną zrzucone na powierzchnię Marsa także w tym tygodniu.

  Architekci i Paladyni Zachodniego Królestwa - gra planszowa
  Paladyni i Architekci Zachodniego Królestwa
  Imperimum Karolingów potrzebuje ludzi takich jak Ty. Czy twoją specjalnością jest rozbudowa i zarządzanie włościami, czy obrona granic przed najazdami nieprzyjaciela, przydasz się nam, aby Królestwo mogło nadal istnieć i prosperować. Na chwałę króla!

  Talisman: Magia i Miecz - gra planszowa
  Talisman: Magia i Miecz
  Wprawdzie nie jest to jeszcze pewne na 100% ale już można powiedzieć że Talisman jest na progu i wita się z gąską. Jeśli nie pojawi się w tym, to na pewno w przyszłym tygodniu, a wiedząc, że wielu z Was oczekuje go z niecierpliwością, chcieliśmy podzielić się tą wspaniałą nowiną.

  Nowe przedsprzedaże:

  Posiadłość Szaleństwa 2. edycja - dodatek Ścieżka Wężą
  Posiadłość Szaleństwa: Ścieżka Węża
  Ruszyliśmy z przedsprzedażą w tym tygodniu, a zapas który mamy zarezerwowany szybko się kurczy, więc każdy, kto miałby jeszcze ochotę zapoznać się tajemniczymi ruinami i wężowymi okropnościami powinien zamówić swoją kopię... teraz!

  Fallout Shelter: Gra Planszowa
  Fallout Shelter
  Nowe podejście do tematu post-apokaliptycznych przygód. Tym razem nie będziemy już tylko błądzić po pustkowiach, a naszym głównym zadaniem stanie się dbanie o  własny schron. Do premiery jeszcze daleko, ale już teraz możecie zamówić swoją kopię.

  Caylus 1303 - gra planszowa
  Caylus 1303
  Klasyk w odświeżonej formie, w pięknej oprawie i z poprawionymi zasadami - dużo ładniejszy od swojego pierwowzoru z 2005 roku i też podobno lepiej się w niego gra. Warto rzucić okiem, a jeśli nie macie w swojej kolekcji żadnej gry z mechaniką worker placement, to być może jest to dobry tytuł od którego można by zacząć przygodę z tego typu grami.

  Inne informacje:

  Western Legends - nadal nie mamy oficjalnej informacji co do dokładnej daty premiery tego tytułu. Na tą chwilę, nieoficjalnie mówi się, że Western Legends dotrze do nas w nadchodzącym tygodniu, ale tego typu informacje już były, więc podchodzimy do nich z pewną dozą ostrożności. Oczywiście jak tylko dostawa do nas dotrze, rozpoczynamy wysyłki. Trzymajcie kciuki!
  Archipelago - świetna gra o kolonizacji Karaibów jest już dostępna w naszym sklepie
  - Dotarł do nas także Wonder Pack do gry 7 Cudów Świata
  - Wielu z Was prosiło o Concordię - teraz jest już u nas dostępna wraz z dodatkami
  - W dobrej cenie można u nas obecnie dostać Robinsona Crusoe: Przygody na Przeklętej Wyspie wraz z dodatkiem Opowieści Niesamowite
  - Obniżyliśmy znacznie cenę gry Baobab - świetny pomysł na prezent dla wszystkich dzieciaków

  Zapraszamy też serdecznie na Sobotnie Granie, które przy naszej współpracy odbędzie się w przyszłym tygodniu w Klubie Kultury Łokietek
  Sobotnie Granie - impreza cykliczna


  Pozdrawiamy!


  Zespół DragonEye
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.