• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Promocja

  Root: Plemiona Rzeczne

  79,90 zł 72,90 zł

  Producent: Portal Games
  Wysyłka:produkt na zamówienie
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Uwaga! Przedsprzedaż!

  Po otrzymaniu wieści o tym, że leżący u wybrzeży jeziora Leśnogród stanął na krawędzi wojny absolutnej, Kompania Plemion Rzecznych szybko wysłała swoich przedstawicieli, aby ustanowić tam placówkę handlową. Wraz z wykupowaniem usług przez pozostałe Frakcje, Kompania będzie mogła dalej umacniać swoje interesy poprzez budowę Faktorii na terenie całego Leśnogrodu. W lesie zaczęli pojawiać się również tajemniczy Kultyści, którzy polegają na słowach płynących z ust i dziobów szerzących ich wiarę. Na kontrolowanych przez siebie polanach Kultyści mogą zakładać Ogrody, które służą do podsycania buntów i radykalizacji poglądów żyjących tam zwierząt.


  Rozszerzenie Plemiona Rzeczne dodaje dwie nowe Frakcje, nowych Włóczęgów oraz nowe i ekscytujące tryby rozgrywki - w tym tryb gry kooperacyjnej przeciwko frakcji Kotów.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra, do rozgrywki niezbędna jest podstawowa wersja gry Root.

  Premiera planowana jest na III kwartał 2019. Data premiery zależna jest od wydawcy i może ulec przesunięciu. Wysyłka oraz odbiór osobisty będą realizowane w dniu premiery. 

  Opis rozszerzenia Root: Plemiona Rzeczne w serwisie Boardgamegeek.com


  Autor: Cole Wehrle
  Liczba graczy: 1-6
  Wiek: od 10 lat
  Czas gry: 60-90min.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  • Root

   Root

   137,90 zł 129,90 zł

  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.