• Przechowalnia 0
 • Obcy: Gra Fabularna - Zestaw Startowy + gratis

  176,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 2774
  Wysyłka:produkt na zamówienie
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  UWAGA:

  Ilość:szt.

  Uwaga! Przedsprzedaż!

  Game over man! Game over...
  - Szeregowy Hudson, Księżyc LV-426

  Witajcie w świecie gry Obcy: Gra Fabularna, uniwersum wszechobecnej grozy i korporacyjnych gierek, gdzie syntetyczni ludzie bawią się w Boga, a załoganci statków kosmicznych i kolonialni marines służą jako nosiciele dla przerażających stworów. Zestaw Startowy to pudełko pełne wyjątkowych materiałów, które sprawią, że każda sesja stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa. Znajdziecie tu wszystko, czego potrzebujecie do rozpoczęcia rozgrywki:

  • 104-stronicowy podręcznik startowy z zestawem intuicyjnych zasad, zaprojektowanych, by jak najlepiej oddać klimat uniwersum Obcego - horroru i akcji, osadzonych w zimnym mroku przestrzeni kosmicznej. 
  • 48-stronicowy scenariusz Rydwan bogów, stworzony przez pisarza S-F, Andrew E.C. Gaskę. Zabierze on Was na ekscytującą i przerażającą jednocześnie, przejażdżkę przez czeluści kosmosu, gdzie nikt nie usłyszy Waszego krzyku. Rydwan bogów stworzono dla 3-5 graczy i MG, czyli osoby prowadzącej grę. Jest to dynamiczny scenariusz w filmowym klimacie, znacznie większy i bardziej rozbudowany niż Ostatni dzień Hope, który możecie znać z podręcznika podstawowego.
  • 5 gotowych Postaci Graczy, przedstawionych na dedykowanych, dużych kartach. Każda z nich posiada wyjątkową historię i motywacje, których zderzenie doda dramatyzmu rozgrywkom w Rydwan bogów.
  • Dużą, kolorową, dwustronną mapę, której jedna strona przedstawia obszary kosmosu znane w 2183 roku, a druga rozkład pomieszczeń statku ze scenariusza Rydwan bogów. Stanowić ona będzie źródło inspiracji dla Waszych kampanii, gdyż wreszcie roztoczy się przed Wami pełny obraz galaktyki, zaś mapa scenariusza pozwoli jeszcze głębiej wejść w jego klimat.
  • 84 znaczniki do określania położenia postaci, sygnałów z wykrywacza ruchu i innych rzeczy istotnych dla gry, takich jak akcje wykorzystywane podczas bitew gwiezdnych.
  • Wysokiej jakości karty, zawierające opisy osobistych celów postaci, broni i inicjatywy, które są wykorzystywane w walce. Ułatwią one grę i pozwolą zachować w tajemnicy osobiste cele bohaterów scenariusza Rydwan bogów.
  • Po jednym zestawie 10 kości podstawowych i 10 kości stresu, zaprojektowanych specjalnie dla gry fabularnej OBCY. Klimatyczne oznaczenia sukcesów i porażek oraz wyjątkowa kolorystyka sprawią, że zarówno Matka Gry, jak i gracze poczują, iż biorą los we własne ręce.

  Uwaga! Do zakupionych w naszym sklepie egzemplarzy gry dołączamy dużą mapę przedstawiającą kolonię Hadley’s Hope, znaną z filmu Obcy: Decydujące starcie (oferta ważna do wyczerpania zapasów - zapis ten zniknie z karty produktu w naszym sklepie, kiedy zapas dodatkowych map się skończy).
  Uwaga! Jeżeli chcesz otrzymać wersję elektroniczną (plik .pdf) materiałów z zestawu startowego, prosimy o umieszczenie zgody przekazania swojego adresu e-mail wydawcy (wydawnictwo Galakta) w komentarzu do zamówienia - pliki te zostaną przesłane bezpośrednio przez wydawcę w okolicach premiery Zestawu Startowego. (oferta ważna do czasu wyczerpania zapasu egzemplarzy z promocyjnymi plikami pdf - zapis ten zniknie z karty produktu w naszym sklepie, kiedy ich zapas się wyczerpie).

  Premiera planowana jest na kwiecień 2021. Data premiery zależna jest od wydawcy i może ulec przesunięciu. Wysyłka oraz odbiór osobisty będą realizowane w dniu premiery.


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.