• Przechowalnia 0
 • Podsumowanie tygodnia


  W dzisiejszym podsumowaniu nie będzie wiele nowości (choć i one się pojawią), natomiast wiele informacji dotyczyć będzie dodruków wyczekiwanych od dawna, popularnych gier i dodatków, których brakuje od jakiegoś czasu na rynku.

  Przedsprzedaże nowych tytułów:


  Drako: Smok i Krasnoludy oraz Drako: Rycerze i Trolle
  Ta pierwsza, to gra, która już była i jest już dobrze znana - lecz teraz prezentujemy ją w nowym, poprawionym wizualnie wydaniu. Natomiast Trolle i Rycerze to całkiem nowa, samodzielna gra, osadzona w tym samym świecie, którą można łączyć z wersją ze smokiem. Premiery planowane na, odpowiednio lipiec/sierpień oraz IV kwartał roku 2019.

  Monolith Arena: Akademicy
  Z przyjemnością zapowiadamy pierwszą dodatkową frakcję do gry Monolith Arena. Premiera planowana jeszcze w tym roku!

  Uruchomione przedsprzedaż dodruków:


  Posiadłość Szaleństwa: Świątynia Świtu
  Loża Srebrnego Świtu, nowe scenariusze, nowe kafle terenu, postacie i potwory, czyli więcej upragnionego dobra dla każdego fana Posiadłości Szaleństwa. Dodatek ostatnim razem szybko się wyprzedał, więc teraz jest dobry moment, aby go zakupić i mieć pewność, że na pewno go otrzymacie - premiera dodruku planowana na przełom lipca i sierpnia.


  Posiadłość Szaleństwa: Ulice Arkham
  Większy dodatek do klimatycznej Posiadłości Szaleństwa - cztery nowe postacie, trzy nowe scenariusze, które staną przed wami otworem, nowe karty, nowe mechaniki i oczywiście nowi przeciwnicy, z którymi przyjdzie się wam mierzyć. Premiera dodruku - przełom lipca i sierpnia.


  This War of Mine
  Zaawansowana Gra Roku powraca po raz kolejny - zawsze po premierze każdego dodruku jakiś czas jest na rynku, a później nagle znika i pojawia się znowu po kilku miesiącach. Czy jest warta tego by mieć ją w kolekcji? Zdecydowanie! Słabych gier nie polecamy, a w tej narracja planszówkowa stoi na najwyższym poziomie, tworząc klimat zaszczucia i beznadziejności, pogłębianej jeszcze przez bezwzględną mechanikę. Zresztą, nagrody, które otrzymała mówią same za siebie, wysokie oceny recenzentów także. Dodruk spodziewany na przełomie lipca i sierpnia.


  Blood Rage
  Blood Rage
  Strategiczna gra osadzona w świecie i mitologii wikingów - bardzo tematyczna, bardzo dobra gra, która zasługuje na niesłabnące zainteresowanie jakie jej towarzyszy. Dodruk spodziewany jest w drugiej połowie lipca.

  Runebound: Trzecie Edycja
  Runebound - 3 edycja
  Gra przygodowa, w której przemierzamy krainę Terrinoth rywalizując z innymi bohaterami o sławę, bogactwo i wykonanie ostatecznego celu, którym jest... to już zależy od scenariusza, który wybierzecie. Według nas, jest to świetna planszówka, która jest krokiem na przód dla wszystkich, którzy znają i kochają Talisman: Magię i Miecz - ciekwsza mechanika, liczne przygody, ciekawszy system walki i płynniejsza rozgrywka - to atuty tej gry. Na pewno spełni oczekiwania każdego poszukiwacza przygód w fantastycznych krainach. Premiera dodruku - przełom lipca i sierpnia.

  Eldritch Horror: Góry Szaleństwa
  Eldritch Horror: Góry szaleństwa
  Góry szaleństwa to pierwszy duży dodatek, który wyszedł do gry planszowej Eldritch Horror - posiada dodatkową planszę i nowe rozwiązania mechaniczne, które powodują, że przygody w mrocznym świecie Mitów Cthulhu przechodzą w inny wymiar. Pozycja wręcz obowiązkowa dla wszystkich miłośników przygodowo-horrorowego klimatu Przedwiecznej Grozy.  Nadchodzące premiery:


  Fallout: Nowa Kalifornia
  Już niedługo, już za kilka dni powrócimy na spalone nuklearnymi eksplozjami pustkowia, aby po raz kolejny zanurzyć się w niesamowitym, postapokaliptycznym klimacie jaki oferuje ta gra planszowa. Nowe przygody, nowi przeciwnicy, nowe fanty do zdobycia - to wszystko już za kilka dni - premiera 11 lipca!


  Star Wars: X-wing - IV Fala dodatków
  Mamy nadzieję, że premiera nie zostanie już przełożona - mamy informację, że nowe statki pojawią się 12 lipca i trzymamy kciuki, aby Wasze i nasze hangary zapełniły się pachnącymi jeszcze farbą maszynami.


  Nadchodzące premiery dodruków - wysyłki planujemy już jutro lub pojutrze - zapraszamy po odbiory!


  Star Wars: Rebelia - Imperium u Władzy


  Fallout: Gra planszowa


  Eldritch Horror: Przedwieczna Groza - Widma Carcosy  Premiery, które miały miejsce w mijającym tygodniu:


  Horror w Arkham: Gra Karciana - W Szponach Chaosu


  Exit: Zatopiony Skarb oraz Exit: Śmierć w Orient Expressie


  Podwodne Miasta


  Uffff, sporo się tego uzbierało w tym tygodniu :) Jest okazja nadrobić zaległości, jeśli ktoś nie ma jeszcze któregoś z powyższych tytułów, a są to w przeważającej większości perełki z którymi warto się chociaż zapoznać.


  Pozdrawiamy i miłego grania!

  Zespół DragonEye


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.