• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:

  Blood Rage

  239,90 zł

  Producent: Portal Games
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu


  Nadszedł Ragnarok, lecz jesteśmy wikingami! Nie ma czasu na rozpacz, to czas na chwałę! Nie boimy się śmierci, gdyż bitewna chwała zapewni nam wieczne miejsce w Walhalli u boku Odyna!

  Blood Rage to strategiczna gra dla 2 - 4 graczy, w której gracze będą przewodzić jednemu z 4 klanów Wikingów. Celem gry jest zdobycie jak największej liczby Punktów Chwały zanim nastąpi nieunikniony, apokaliptyczny koniec świata zwany Ragnarökiem! Chwałę można zdobyć w zwycięskich bitwach, podczas plądrowania wiosek, wyruszając na wyprawy, a nawet ginąc w chwale, w gniewie Ragnaröku. Rozgrywka trwa trzy Epoki, a niszczycielska siła Ragnaröku w każdej z Epok pochłania kolejną część świata Wikingów. Gracz z największą liczbą Punktów Chwały na koniec gry zostaje zwycięzcą!

  W trakcie rozgrywki gracze wyciągają karty przedstawiające dary bogów, które pomogą im w wypełnianiu zadań. Dary te oferują wiele różnych strategii. Pomagają w bitwach, zapewniając chytre taktyki lub kary dla tych wojów, którzy będą w stanie pokonać twe wojska. Rozwijaj swój klan przez dodawanie kolejnych jednostek, umiejętności lub rekrutację bestii ze skandynawskiej mitologii!
  Blood Rage to produkt o najwyższej jakości, który chowa w swym cieniu inne tytuły. Dynamika gry, spójność zasad, interakcje między graczami, znikające fragmenty planszy i kolorowa oprawa jest prawdziwym "przestępstwem" - to powinno być zabronione! Wisienką na torcie jest serce gry Blood Rage - figurki! Modele są niesamowicie dopracowane. Mamy tutaj 4 klany, dla każdego z nich są inne modele z elementami podkreślającymi ich przynależność oraz wspaniałe, wielkie figurki mitycznych potworów, które wzbudzać będą zazdrość i zgrozę twych rywali  Opis w serwisie Boardgamegeek.com

  Dostępne dodatki do gry:
  Mistycy z Midgardu
  Bogowie Asgardu
  Klan Barana


  Film promocyjny z Kickstartera:  Przygotowanie Rozgrywki:


  Zawartość Pudełka:

  • 49 wysokiej jakości plastikowych figurek
  • 52 kolorowe podstawki
  • 102 karty
  • 36 żetonów (Klanów, Plądrowania, Ragnarök, Zagłady, Sagi, Pierwszego Gracza)
  • 4 Znaczniki Chwały
  • 4 Plansze Klanów
  • 1 Plansza Walhalli
  • 1 Plansza Epok
  • 1 Plansza


  Liczba recenzji: 2

  Beatrycze

  Data dodania: 07 December 2018

  Mitologia skandynawska zawsze była kuszącym tematem dla wielu filmów, obrazów czy… gier planszowych...

  Ocena: 5/5

  LukasB

  Data dodania: 24 November 2018

  Czuć krew w powietrzu, słychać świst toporów i metaliczny dźwięk uderzającej o siebie stali. To Ragn..

  Ocena: 5/5

  Napisz recenzję
  Autor: Eric Lang
  Polskie wydanie: Portal Games

  Liczba graczy: 2-4
  Wiek graczy: 14+
  Czas gry: 60-90 min.
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.