• Przechowalnia 0
 • Podsumowanie tygodnia  Witajcie w tradycyjnym podsumowaniu tygodnia w DragonEye. Premier i zapowiedzi mamy coraz więcej - i dobrze, bo wygląda na to, że jesień i zimę będziemy musieli spędzić w domach - dla jednych to dobrze, dla innych źle, ale pamiętajcie, że planszówka to zawsze jedna z najlepszych form wypoczynku - uczy, bawi, pobudza do działania szare komórki i nie pozwala nam pogrążyć się w marazmie szarych, deszczowych dni. Jakikolwiek jest powód dla którego gracie, jak zwykle mamy dla Was kilka nowych propozycji

  Nowe Przedsprzedaże:  Na Skrzydłach - dodatek Ptaki Oceanii
  Na Skrzydłach: Ptaki Oceanii
  Nadchodzi drugi dodatek do rewelacyjnego Na Skrzydłach, jednego z naszych bestsellerów o wyśmienitej oprawie i przyjemnej rozgrywce. W tym dodatku dostajemy prawie setkę nowych, egzotycznych tym razem, ptaków, które będą tworzyć nasz rezerwat. Ale na tym nie koniec, gdyż wprowadza on także dodatkowo wiele innych elementów, jak kości, nowy rodzaj pożywienia dla naszych pierzastych przyjaciół oraz nowe plansze graczy.
  Premiera przewidziana na grudzień tego roku.

  Marco Polo II - gra planszowa
  Marco Polo II
  Podróż wraz ze słynnym kupcem i poszukiwaczem przygód, trwa w najlepsze. Pojawiła się przedsprzedaż drugiej części gry Marco Polo i nie jest to dodatek, a całkowicie samodzielna, ulepszona gra.
  Premiera przewidziana na koniec października. 

  Vampire: The Eternal Struggle - 5th edition
  Vampire: The Eternal Struggle
  Wampiry po raz kolejny. The Eternal Struggle powraca, lecz tym razem już nie jako pojedyncze talie, ale pełnoprawne pudełko z pięcioma klanami w środku, instrukcją, żetonami - słowem, wszystkim co potrzebne jest do gry. Mamy nadzieję, że dzięki takiej formie, jeszcze więcej osób zainteresuje się tym wyśmienitym tytułem. Nadal jednak niestety jest on dostępny jedynie w angielskiej wersji językowej.
  Premiera przewidziana na październik/listopad 2020.

  Premiery:

  Brzdęk! W Kosmosie! wraz z dodatkami
  Brzdęk! W Kosmosie! 
  Apokalipsa oraz Stacja Kosmiczna 11
  Co tu dużo pisać... nowy brzdęk szybko się pojawił, szybko nastąpiła premiera i szybko się wyprzedał. Oczekujemy jeszcze na dostawę, która powinna dotrzeć do nas w nadchodzącym tygodniu.

  Brzdęk! Nie Drażnij Smoka! wraz z dodatkami
  Brzdęk! Nie Drażnij Smoka!
  Mokra Robota, Klątwa Mumii, Ekspedycje Po Złoto i Pajęczyny oraz mini-dodatki
  Dodruk dodatków do Brzdęka w świecie fantasy wywołał niemałe zamieszanie, a to z powodu mini-dodatków, które dotarły do nas z opóźnieniem względem reszty rozszerzeń. Tak czy inaczej paczki są już w drodze i mamy nadzieję, że dotrą już do Was bez dodatkowych opóźnień.

  Res Arcana - dodatek Lux et Tenebrae
  Res Arcana: Lux et Tenebrae
  O Res Arcana, zwykło się u nas mówić, jako o kopciuszku, który, choć niepozorny i niezbyt szeroko znany, to jest wyśmienitą pozycją, w której fani odkrywania nowych strategii i dróg do zwycięstwa odnajdą się jak ryba w wodzie. Dodatek Lux et Tenebrae wprowadza więcej różnorodności, nie wprowadzając niepotrzebnie dodatkowych zasad czy mechanik - idealna pozycja dla każdego kto chce więcej tego co było już w podstawowej wersji gry. 

  Dungeons & Dragons - Klątwa Stradha
  Dungeons & Dragons: Klątwa Strahda
  Wyprawa do Ravenloft właśnie się zaczyna. Zanurzycie się w świecie Gotyckiego Horroru, gdzie mroczny władca knuje swe niecne spiski a groza czyhać na Was będzie za każdym rogiem. 

  Dixit - dodatek 10. - Zwierciadła
  Dixit: Zwierciadła
  Dixita przedstawiać nie trzeba - kolejny, dziesiąty już dodatek o podtytule "Zwierciadła" wprowadza 84 nowe karty do wykorzystania z podstawową wersją gry.   Nadchodzące premiery:

  Solar City - gra planszowa
  Solar City
  Wreszcie jest! Gra o budowaniu ekologicznego miasta przyszłości, w której pojawienie się powątpiewało wielu, oficjalnie ujrzała światło dzienne w sobotę, ale faktyczna premiera, z fizycznie dostępnymi egzemplarzami będzie u nas miała miejsce najprawdopodobniej w poniedziałek. Jak tylko otrzymamy dostawę rozpoczynamy wysyłki! Szykujcie się na porządny trening szarych komórek.

  Podwodne Miasta - Nowe Odkrycia - dodatek
  Podwodne Miasta - Nowe odkrycia
  W tym tygodniu ponownie zagłębimy się pod wzburzonymi falami oceanów, aby budować podwodne metropolie. Dodatek wprowadza nowe karty, kafle początkowych zasobów, dwustronne, wielowarstwowe plansze graczy oraz nowe mechaniki, które spowodują, że Podwodne Miasta z pewnością złapią "drugi oddech" na waszych stołach.

  Brass: Birmingham - gra planszowa
  Brass: Birmingham
  Raczej jeszcze nie w nadchodzącym tygodniu, ale w jeszcze kolejnym, trafi do Was dodruk tego wyśmienitego tytułu. Brass to absolutnie rewelacyjna gra, która potrafi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających graczy, lubiących mocno pogłówkować nad planszą. Zdecydowanie warto więc było czekać, aby już niedługo cieszyć swe oczy wspaniale wykonanymi elementami i pobudzić zwoje mózgowe do wytężonego wysiłku podczas prowadzenia twardej wojny przemysłowej z innymi przedsiębiorcami.

  Mamy także kilka informacji o opóźnieniach:
  Tortuga 2199 - gra planszowa
  Tortuga 2199
  Premiera przesunięta na grudzień 2020

  Terraformacja Marsa - Big Box Storage z elementami 3D
  Terraformacja Marsa: Big Storage Box
  Premiera spodziewana w II kwartale 2021


  D&D Talia Tarokka
  Premiera przesunięta na grudzień 2020

  I to tyle na tą chwilę.

  Pozdrawiamy,

  Zespół DragonEye


  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.