• Przechowalnia 0
 • Podziękowania i podsumowanie tygodnia


  Witajcie,
  Dzisiaj na wstępie chcieliśmy Wam podziękować. Na prawdę nie spodziewaliśmy się, że tak wiele osób odda na nas głos w tegorocznej edycji Planszowego Gram Prix i w najśmielszych snach nie przypuszczaliśmy, że po zaledwie trzech latach naszej działalności znajdziemy się w gronie trzech najlepszych sklepów w całej Polsce. Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale dla nas jest to tak duże wyróżnienie, tak bardzo czujemy się docenieni, że ciężko to opisać słowami i na samą myśl, łza nam się w oku kręci. Oczywiście to jak nas oceniacie do czegoś zobowiązuje i zdeterminowani jesteśmy aby nadal udowadniać Wam, że nie bez powodu oddaliście na nas swoje głosy. Jeszcze raz, z całego serca dziękujemy!
  My resztę dnia wykorzystamy na ocieranie łez szczęścia, a Was zapraszamy na małe zestawienie tego, co wydarzyło się u nas w zeszłym tygodniu.

  Nowe przedsprzedaże:


  Brzdęk! Nie Drażnij Smoka! Wesoła Kompania - dodatek do gry
  Brzdęk: Wesoła Kompania
  Kolejne odsłony gry Brzdęk!, czy to osadzonej w realiach fantasy, czy też jego kosmicznej odmiany, to zawsze duże wydarzenie w naszym sklepie. Nie inaczej jest tym razem, odzew ze strony graczy jest przepotężny, a Wesoła Kompania, której przedsprzedaż rozpoczęła się w mijającym tygodniu, już niedługo zagości w tysiącach polskich domów. Co wprowadza ten dodatek? Przede wszystkim otrzymujemy określone klasy postaci, w które wcielimy się podczas naszych rozgrywek. Każda z nich posiadać będzie swoją własną talię kart, a co za tym idzie, unikalne umiejętności, które wykorzystacie podczas waszych ryzykowanych wypraw po skarby. Dodatek daje także możliwość rozgrywki aż w sześć osób. Najlepsze jest jednak to, że na premierę nie przyjdzie nam długo czekać, gdyż planowana jest ona na nadchodzący tydzień. 

  Andor: Junior - gra planszowa
  Andor Junior
  Jeśli Wasze dzieciaki uwielbiają planszówki w klimatach fantasy i dobrze się bawiły przy takich tytułach jak Karak czy Talisman, to Andor Junior jest zdecydowanie pozycją, której nie możecie przeoczyć. Wyruszycie tutaj na ratunek małym wilczkom, które zagubiły się w labiryncie korytarzy starej kopalnii, wypełnicie zdania strażnika mostu, uchronicie Waszą krainę przed nadchodzącym niebezpieczeństwem - jednym słowem - będzie się działo!
  Premiera planowana na nadchodzący tydzień.

  Red Rising - gra planszowa w dystopijnym świecie
  Red Rising
  W tym tygodniu ruszyliśmy także z przedsprzedażą gry, której akcja toczy się w świecie opisanym na kartach powieści Pierce'a Browna. Ludzkość rozpoczęła kolonizację innych planet układu słonecznego, lecz postęp społeczny nie poszedł w parze z postępem technologicznym i nasza cywilizacja podzielona została na kasty rządzone żelazną ręką przez jedną z frakcji. Reprezentować tutaj będziecie jeden z tych domów, które próbowały będą przejąć władzę w futurystycznej rzeczywistości tego dytopijnego świata. Premiera planowana na maj/czerwiec 2021 roku.


  Puerto Rico (3. edycja) - gra planszowa
  Puerto Rico (nowa edycja)
  Wznowienie klasycznej już gry, w której wcielamy się w role kolonialnych gubernatorów na wyspie Puerto Rico, aby konstruować budynki, zbierać plony z plantacji, handlować i wysyłać dobra do Europy, zdobywając jak największą ilość punktów. Nowa wersja zawierać będzie odświeżoną oprawę graficzną na miarę dzisiejszych standardów. 
  Premiera planowana jeszcze w tym miesiącu.  Premiery w mijającym tygodniu

  Cooper Island - gra planszowa
  Cooper Island
  Gra, która okazuje się prawdziwą ucztą dla wytrawnych graczy i nie bez powodu zbiera wysokie oceny wśród graczy i recenzentów. Kolonizować tutaj będziemy tytułową wyspę rozmieszczając swoich robotników i wykładając kafle terenu by wznosić specjalne budynki i zdobywać liczne bonusy. Początki będą skromne z mocno ograniczonymi zasobami i możliwościami rozwoju, ale w miarę jak rozgrywka będzie postępowała, odkryjecie jak wiele możliwości ukrywa się w tej grze ekonomicznej i jak bardzo rozboli Was od myślenia głowa, kiedy planować będzie swoje kolejne ruchy. Polecamy zaprawionym w bojach planszówkowiczom.  


  Horror w Arkham: Gra Karciana - Światło Pośród Mgieł
  Horror w Arkham: Gra Karciana - Światło Pośród Mgieł
  Co tu dużo pisać - premiera była, wyprzedało się i na razie już nie ma, więc nie każdemu udało się zdążyć aby odkryć tajemnicę, która skrywa się w złowrogo przyciągającej latarni. Czy pojawi się w przyszłości? Niewątpliwie tak, ale kiedy to nastąpi? To wiedzą chyba jedynie Wielcy Przedwieczni...

  I to wszystko na ten tydzień. Jeszcze raz dziękujemy, że z nami jesteście!

  Zespół DragonEye
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.