• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Horror w Arkham LCG - Światło pośród mgieł

  74,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 2734
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niedostępny - wyślij zapytanie

  Odkąd obudziliście się w ponurej i wilgotnej przybrzeżnej jaskini, nieustannie próbowaliście poskładać w całość swoje strzaskane wspomnienia. Odkryliście strzępy powodów waszego przybycia do Innsmouth i zmierzyliście się grozą wychylającą łeb z morskich czeluści… lecz w czasie ucieczki z miasta opanowanego przez Istoty z Głębin natrafiliście na kolejną zagadkę. Kim była postać odpowiedzialna za wasze uwięzienie i pozostawienie na śmierć? Być może opiekun latarni zna odpowiedzi na wasze pytania.

  Dalsza część tej historii rozpoczyna się tuż po szaleńczym pościgu, który miał miejsce w scenariuszu Na wysokich obrotach. Przed wami majaczy się zapowiedź nowych odkryć w miarę, jak coraz bardziej zagłębiacie się w intrygę oplatająca Innsmouth. Wraz z nową historią, ten scenariusz dostarczy także nowych możliwości rozbudowy i usprawnienia talii badaczy. Lecz czy wraz z ulepszaniem waszych zdolności nie uchylicie wrót szaleństwu?

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Horror w Arkham: LCG oraz rozszerzenie Zmowa nad Innsmouth

  W skład cyklu wchodzą kolejno:

  1. Zmowa Nad Innsmouth (rozszerzenie)
  2. Zbyt Głęboko (zestaw mitów)
  3. Diabelska Rafa (zestaw mitów)
  4. Na Wysokich Obrotach (zestaw mitów)
  5. Światło Pośród Mgieł (zestaw mitów)
  6.
  7. 


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.