• Przechowalnia 0
 • Red Rising (edycja polska)

  129,90 zł 109,90 zł

  Kod: 2845
  Wysyłka:produkt na zamówienie
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  UWAGA:

  Ilość:szt.

  Uwaga! Przedsprzedaż

  W Red Rising zanurzysz się w dystopijnym, futurystycznym uniwersum opisanym na kartach powieści autorstwa Pierce'a Browna. Ludzkie społeczeństwo, pomimo wspaniałych dokonań kolonizacyjnych w naszym układzie słonecznym, podzielone zostało na 14 nierównych sobie kast, a gracze wcielą się w ich przedstawicieli, próbujących przejąć władzę poprzez zdobywanie jak najlepszych sojuszników dla swojej sprawy. Czy uda Ci się wyzwolić się z narzuconej przez Złotych hierarchii, czy na koniec tej bezlitosnej rozgrywki znajdziesz się pośród nich?

  Red Rising to gra planszowa dla od 1 do 6 graczy, polegająca na zarządzaniu ręką i budowaniu swojej talii. Grę rozpoczyna się z ręką złożoną z 5 kart, a w swojej turze gracz może umieścić kartę z ręki w jednym z czterech miejsc na planszy. Następnie gracz wybiera kartę z jednego z pozostałych miejsc na planszy (nie może wziąć z tego pola, na które zagrał) albo dobiera z wierzchu talii. Po wykonaniu tej czynności, oprócz zdobycia wybranej karty, zyskujemy również bonus z lokacjiz której została pobrana karta. Ponadto, zamiast wykładać swoje karty na plansze, można wykonać akcję Zwiadu, w której odkrywa się kartę z wierzchu talii i kładzie się ją w wybranym przez siebie miejscu zyskując odpowiednie bonusy.

  Warto zwrócić uwagę na fakt, że gra posiada wariant dla pojedynczego gracza.

  Kilka słów od autora na temat Red Rising:
   “Red Rising to jedna z moich ulubionych serii książkowych. Z Pierce’em Brownem skontaktowałem się w sprawie praw do gry planszowej już lata temu. Wtedy nie były one jeszcze dostępne. Mimo to rozpocząłem wieloletni proces kolejnych nieudanych prób zaprojektowania gry i przyjmowania projektów napływających z zewnątrz, by taką grę stworzyć. Wreszcie prace doprowadziły do przebłysku geniuszu, kiedy ja i Alex graliśmy pewnego wieczoru w Fantastyczne Światy. A potem już nasza wspólna praca, testowania ze wsparciem Stonemaier Ambassadors i nieustający kontakt z Pierce’em i jego ekipą. Ta gra to moje marzenie i jestem niezmiernie podekscytowany, że mogę się z Wami nią podzielić.”

  Premiera planowana jest na przełom maja i czerwca 2021. Data premiery zależna jest od wydawcy i może ulec przesunięciu. Wysyłka oraz odbiór osobisty będą realizowane w dniu premiery.

  Uwaga! Wysyłki zamówień, które zawierają ten produkt, będą realizowane po skompletowaniu całego zamówienia.


  Opis gry w serwisie boardgamegeek.com (j. angielski)


  Koszulki pasujące na karty do gry Red Rising:
  Standard American (25szt.)
  Griffin (123szt.)

  Liczba graczy: od 1 do 6
  Czas rozgrywki: 45-60 minut
  Wiek: od 14 lat

  Zawartość:

  - 112 kart postaci (65×x100 mm)
  - 6 kafelków Domów

  - 1 plansza
  - 1 tacka w kształcie głowy wilka z pokrywką
  - 60 znaczników Helium (czerwone kryształki)
  - 60 znaczników Wpływu (po 10 w każdym z 6 kolorów)
  - 1 znacznik Suwerena
  - 1 znacznik pierwszego gracza (księżyc)
  - 1 specjalna kostka
  - 6 znaczników Floty (po 1 statku w każdym z 6 kolorów)
  - 1 tabela punktów
  - 6 kart pomocy (65×x100 mm)
  - 5 kart Automy (65×x100 mm)
  - 25 kart Automy (57×87 mm)
  - 1 instrukcja
  - 1 instrukcja dla Automy

   

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.