English
 • Przechowalnia 0
 • Spacer po Burano

  34,90 zł

  Kod: 1804
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Zaproś przyjaciół na spacer po włoskim Burano!

  Za pomocą kart tworzycie kamienice, wzdłuż których spacerują turyści. Każdy z nich lubi co innego: np. koty, kolorowe markizy, kwiaty.

  Zdobędziecie punkty, jeśli będziecie mieć te elementy w swoich kamienicach.

  Koszulki pasujące do gry
  Mini european - 106 szt.

  Opis gry w serwisie Boardgamegeek.com (j. angielski)

  Autor: Wei-Min Ling
  Wydawca: Wydawnictwo Nasza Księgarnia
  Wydanie: polskie

  Wiek: od 10 lat
  Liczba graczy: 1-4
  Czas gry: około 20 - 40 minut

  Zawartość pudełka:

  • karty
  • instrukcja

  Liczba recenzji: 1

  WitAnna

  Data dodania: 04 October 2022

  To gra na myśl o której facetom cierpnie skóra... brrr... trzeba znać kolory! Na szczęście tylko podstawowe. Nie brak też kwiatków, kotków i całej tej mdląco-cukierkowej otoczki. No idylla ;) ale grę elegancko ratuje mechanika. Moze nie uswiadczysz tu krwiozerczych monstrów, heroicznej przeprawy przez dżunglę, ani życiowych dylematów, ale za to możesz spokojnie zaprojeektować przy kawce kamieniczkę, lub dwie... ewentualnie pięć. Co kto lubi ;) na pewno gra nie wpędzi w stan przedzawałowy twojej babci, ani nie przyprawi o senne koszmary dzieci sąsiadów, także możesz ją bez obaw rozłożyć na stole w dowolnym momencie ;) jedyne co ci grozi, to śmierć z nudów, ale dopiero po siedemnastej rozgrywce z rzędu, także do boju ;)

  Ocena: 3/5

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.