English
 • Przechowalnia 0
 • Terrors of London

  69,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 2262
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Terrors-of-london-gra-karciana

  W mrocznym Londynie budzą się groźne mary.
  Potężni władcy spiskują przeciwko sobie, gromadząc hordy potworów, aby spełniały ich rozkazy... Wiktoriański świat pełen mroku, potworów i zgrozy czeka na odważnych graczy, którzy zechcą się zmierzyć w nierównej walce. Ta asymetryczna karcianka zaskakuje głębią klimatu i wieloma możliwościami dojścia do zwycięstwa.
  W grze Terrors of London gracze wcielają się w role potężnych, mrocznych Władców. Każdy Władca reprezentuje jedną z czterech frakcji: Nieumarłych, Bestie, Śmiertelników lub Duchy. Każdy z graczy otrzymuje początkową talię kart, reprezentującą jego moce, z którymi rozpoczyna rozgrywkę. W trakcie kolejnych tur, gracze będą kupować nowe karty, ulepszać swoje talie i walczyć z innymi Władcami.
  Terrors of London to pięknie wydana gra karciana z budowaniem talii w motywach wiktoriańskiej powieści grozy. Przeznaczona jest dla 2 graczy. Dzięki ciekawym właściwościom kart, gra różni się od innych tytułów z mechaniką deck buildingu, a dodatkowo każda z postaci posiada unikatowy zestaw kart dla większej regrywalności i asymetryczności rozgrywki.
  Mroczny klimat posępnych zakamarków Londynu i działające na wyobraźnię grafiki to tylko jeden z plusów Terrors of London. To bardzo soczysty i mroczny tytuł z dużą ilością negatywnej interakcji, który dzięki prostej mechanice jest do wytłumaczenia w kilka minut także dla początkujących graczy. Ci bardziej doświadczeni znajdą tu mnogość możliwości budowania strategii.
  Rozgrywka w Terrors of London jest bardzo intuicyjna. Gracze wybierają jednego z Władców, każdy z nich ma inną planszetkę, a więc unikatowe umiejętności. Z zestawu 4 kart każdy gracz wybiera w tajemnicy 2. Do niej dorzucanych jest 5 kultystów i 3 fanatyków.
  Miejsce, z którego dobierać można karty do talii, nazywa się ulicą. Wystawia się także osobną talię akolitów.
  Z początkowej talii (10 kart) pierwszy gracz dobiera 4 karty, kolejny 5. Zagrywani kultyści dostarczają waluty, za którą można kupić inne karty, inne karty atakują, jeszcze inne są reliktami i modyfikują działanie danej postaci ulepszając jego karty. Można także skorzystać ze specjalnej umiejętności swojego władcy. Część kart można zostawić na kolejną turę, by stworzyć w niej kombinację działania kilku kart. Możliwość tworzenia łańcucha akcji z kilku kart to jeden z tych elementów, który odróżnia Terrors of London od innych deck builderów.
  W następnej turze dobieramy 5 kart z talii i znów zagrywamy – kupujemy nowe karty, wzmacniamy się i atakujemy, aż do momentu, w którym nasz przeciwnik nie zginie (nie osiągnie 0 na poziomie życia).
  Atuty:
  • Pięknie wydana uzależniająca gra z budowaniem talii w motywach wiktoriańskiej powieści grozy
  • Rozgrywka dla dwóch graczy z dużym poziomem negatywnej interakcji wzbogacona o unikatowe postacie dzięki rozszerzeniom
  • Każda postać dysponująca innymi umiejętnościami dla większej regrywalności i asymetryczności rozgrywki
  • Nowe komponenty zintegrowane z grą podstawową w dostępnych rozszerzeniach: Gadzi Grobowiec i Słudzy Czarnej Bramy
  Koszulki pasujące do gry Terrors of London:
  Standard/Classic Card Game (110szt.)

  Opis gry w serwisie Boardgamgeek.com (j. angielski)

  Wiek graczy: 14+
  Liczba graczy: 2
  Czas gry: 20 - 40 min
  Autor: Brad Pye
  Wydawnictwo: Portal Games
  Wydanie: polskie
  Zawartość pudełka:
  • 108 kart
  • 4 arkusze władców
  • 2 znaczniki życia
  • 10 żetonów zwołania
  • 10 żetonów nawiedzenia
  • 2 kary pomocy gracza
  • 1 instrukcja
  Terrors of London - gra karciana

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.