• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:

  The Godfather: Imperium Corleone

  199,90 zł

  Producent: Portal Games
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Zapach cygar, smak whiskey, homburgi, pisk opon i strzały z Tommy Gun’a… to Don Corleone trzęsie Nowym Yorkiem. Ale nic nie jest wieczne. Stań naprzeciwko najpotężniejszych mafijnych familii i walcz o władzę w mieście. Przyjmuj zlecenia od samego Ojca Chrzestnego, wysyłaj swoich gangsterów by dokonywali wymuszeń, kontroluj dzielnice i przekupuj lokalne władze. Ale dobrze wiemy, że robisz to wszystko tylko dla kasy. Pierz brudne pieniądze, a wszystko co zarobisz, wkładaj do walizki. Im bardziej wypchana, tym bardziej twoje plecy są kryte.
   
  The Godfather: Imperium Corleone to mafijna gra planszowa osadzona w świecie Ojca Chrzestnego, w klimatach mrocznego, niebezpiecznego Nowego Yorku lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku. Rozgrywka toczy się na przestrzeni czterech aktów, korespondujących z wydarzeniami z filmu. W ich trakcie twoja familia będzie się rozwijać, zyskując nowych członków i zlecenia od Dona Corleone. Na twoich oczach Nowy York będzie rozwijał się w jedną z najważniejszych metropolii świata. Wykorzystaj nowe przedsiębiorstwa, wysyłając na nie swoich gangsterów, aby odebrali należny ci haracz. Rządzić Nowym Yorkiem mogą tylko najbogatsi, więc odkładaj każdego dolara, który nie jest Ci potrzebny w bieżących interesach.

  Czy zdążysz odłożyć dość, nim przyjdzie czas na nowego Dona wszystkich Donów? A może ty i twoja familia pójdziecie spać z rybkami na dnie rzeki Hudson? Przekonaj się sam w The Godfather: Imperium Corleone.

  Zawartość pudełka
  ♦ 1 przedstawiająca Nowy York plansza do gry
  ♦ 12 kafli przedsiębiorst
  ♦ 44 karty zleceń od Dona Corleone
  ♦ 1 instrukcja do gry
  ♦ 18 kart sojuszników
  ♦ 32 karty nielegalnych towarów
  ♦ 120 kart pieniędzy
  ♦ 1 plastikowy znacznik głowy konia 
  ♦ 1 plastikowy znacznik radiowozu
  ♦ 45 różnokolorowych żetonów kontroli
  ♦ 5 metalowych walizek na pieniądze
  ♦ 34 figurki, w tym Dona Vita Corleone

             

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Autor: Eric M. Lang
  Wydawca: Portal Games
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 2 - 5
  Wiek graczy: 14 +
  Czas gry: 60 - 90 min
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.