English
 • Przechowalnia 0
 • Wystrzałowe Katapulty

  129,90 zł

  Producent: FoxGames
  Kod: 4147
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Wystrzałowe Katapulty - rodzinna gra planszowa

  Zbuduj swój zamek, rozstaw na murach żołnierzy, załaduj katapulty i wykorzystaj podstępną taktykę, by rozbić mury przeciwnika. Wojna o twój kawałek podłogi właśnie się rozpoczęła!

  Wystrzałowe Katapulty to gra w której twoim celem będzie strącenie z murów żołnierzy wroga. Zaczynając od najmłodszego gracza, wybierasz swój ród. Później budujesz mur, obsadzasz go żołnierzami i rozpoczynasz swoją katapultą ostrzał twierdzy wroga by strącić jego rycerzy. Kiedy wszyscy wojownicy wrogiego rodu zostaną strąceni, bitwa się kończy.

  Proste zasady i prosta rozgrywka powoduje, że ta zręcznościowa gra rodzinna stanie się stałym bywalcem waszego stołu... lub podłogi. Uwaga! Gra polega na przewracaniu żołnierzy i murów wroga. Podczas ostrzału uważaj na przechadzających się nieświadomie domowników i nieopatrznie plątające się w pobliżu zwierzaki!

  Opis gry w serwisie boardgamegeek.com (j. angielski)

  Wiek: od 7 lat
  Liczba graczy: 2 osoby
  Czas rozgrywki: od 20 do 30 minut


  Liczba recenzji: 1

  WitAnna

  Data dodania: 03 October 2022

  To trochę bardziej zabawka niż gra. Moim zdaniem dla młodszych graczy, choć nie powiem, żebym nie czerpła przyjemności z rozwalenia zamku, który z takim zangażowaniem chwilę wcześniej budował mój małżonek ;) ;) ;) A poważnie- nie ma tu specjalnie taktyki, nie ma kombinowania... to po prostu klocki, postacie i dwie katapulty, którymi próbujemy roznieść w pył zamek przeciwnika, nim on zrobi to samo z naszym, a przy okazji utłuc szystkich rycerzy. Moim zdaniem karty w grze są wprowadzone nieco na siłę. Gra jest fajna, ale dorosłemu na dłuższą metę nie sprawi większej satysfakcji. Natomiast jako prezent dla dziecka- jak najbardziej.

  Ocena: 4/5

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.