• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Załoga: W Poszukiwaniu Dziewiątej Planety

  62,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 2093
  Wysyłka: 24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Astronauci poszukiwani! Naukowcy twierdzą, że na skraju Układu Słonecznego istnieje tajemnicza dziewiąta planeta. Jednak mimo usilnych prób, jak na razie nie udało się znaleźć jednoznacznych dowodów na jej istnienie. Dołącz do ekscytującej ekspedycji kosmicznej, mającej na celu ustalenie, czy te teorie to tylko mrzonki, czy może naprawdę uda się odkryć Dziewiątą Planetę.

  Załoga: W Poszukiwaniu Dziewiątej Planety to logiczna gra karciana, w której staniecie przed nie lada wyzwaniem - będziecie musieli wykonać 50 różnych misji. Uda wam się jedynie wtedy, gdy będziecie działać jako zespół. By sprostać wyzwaniom i z sukcesem zakończyć misję, kluczowa będzie komunikacja – ale w przestrzeni kosmicznej wszystko może być trudniejsze niż się wydaje…

  Po latach debat i sporów, 24 sierpnia 2006 r. Międzynarodowa Unia Astronomiczna zdecydowała o wycofaniu statusu Plutona jako dziewiątej planety Układu Słonecznego. Od tego dnia nasz układ planetarny liczył już tylko osiem planet, z czego najdalszą, ósmą od Słońca planetą został Neptun.

  Jednakże lata później pojawiła się pewna przełomowa teoria – na obrzeżach Układu Słonecznego musi znajdować się jakieś olbrzymie, wcześniej nieznane ciało niebieskie. Źródłem tych teorii były dane przesłane przez sondy kosmiczne Voyager 2 oraz New Horizons. Niezwykłe zakłócenia pomiarów oraz częściowe przerwy w ich transmisjach zadziwiały naukowców. Początkowo bagatelizowana przez środowiska naukowe jako efekt wybujałej wyobraźni teoria wraz z upływem czasu i napływem kolejnych dowodów stała się wiarygodna nawet dla sceptyków. Spływające dane były jednak niejednoznaczne. Pomimo skrupulatnych analiz szerokiego grona naukowców w dalszym ciągu brakowało niepodważalnych dowodów na prawdziwość tej teorii.

  Pozbawiony innych opcji, zespół badawczy pod przewodnictwem dr. Markowa powołał do życia Projekt NAUTILUS: załogową misję mającą na celu empiryczne potwierdzenie istnienia Dziewiątej Planety. Po latach prac badawczych i niezliczonych niepowodzeniach udało się opracować technologię umożliwiającą przeprowadzenie tej misji. Pozostało pytanie: kto wejdzie w skład załogi? Czy jesteście gotowi dołączyć do projektu NAUTILUS? 

  Podobnie jak prawdziwi astronauci, gracze mają ograniczone możliwości komunikowania się – porozumiewać mogą się wyłącznie przy pomocy zagranych kart. Trudne? Owszem. Jak każda wyprawa do gwiazd! Na dodatek kosmos nie uwzględnia połowicznego sukcesu – aby wygrać, swój tajny cel musi zrealizować każdy astronauta.

  Załoga – wielka gra zamknięta w małym pudełku – idealnie nadaje się do wzięcia w podróż,  ale sprawdzi się też jako wyjątkowy prezent. Stanowi szczególną gratkę dla fanów gier logicznych i zagadek, którzy pragną nietypowych wyzwań.

  Gra została nominowana do „Community Lama 2019″. Autorom – Thomas Sing (mechanika) i Marco Armbruster (grafiki) – przyniosła sukces i uznanie wśród graczy. 

  Opis gry Załoga w serwisie Boardgamegeek.com (j. angielski)

  Liczba graczy: 3 - 5
  Wiek graczy: 10+
  Czas gry: 20 min

  Zawartość pudełka:
  ● 40 dużych kart
  ● 5 kart zastępczych
  ● 36 małych kart
  ● 16 żetonów
  ● 1 znacznik dowódcy
  ● 1 instrukcja/dziennik pokładowy

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.