English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY KARCIANEAvalon: Rycerze Króla Artura

  Avalon: Rycerze Króla Artura

  39,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 1953
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

                                                                       

  Artur reprezentuje przyszłość Brytanii, obietnicę dobrobytu i honoru, jednak wśród jego dzielnych rycerzy kryją się poplecznicy Mordreda. Siły zła są nieliczne, ale wiedzą o sobie nawzajem i pozostają w ukryciu przed wszystkimi, za wyjątkiem jednego z poddanych Artura. Jedynie Merlin wie, kto jest agentem zła, ale nie może wyjawić tego wprost. Jeśli jego prawdziwa tożsamość zostanie odkryta, wszystko będzie stracone.


  W grze Avalon: Rycerze Króla Artura wcielicie się w role Merlina, Lancelota, Morgany, Mordreda i innych postaci z legend arturiańskich. ędziecie szukali sojuszników i odkrywali tożsamość zdrajców.

  Gracze realizują misje, lecz tylko części  z nich zależy na ich powodzeniu. Pozostali to poplecznicy Mordreda. Snując swe mroczne intrygi, próbują doprowadzić do fiaska drużyny.

  Spiski, blef, dedukcja i żywiołowe negocjacje czynią tę grę zupełnie niepowtarzalną, emocjonującą do ostatniej chwili.  UWAGA: W pudełku z grą znajduje się również specjalny mini-dodatek – Lancelot (2 dodatkowe karty Postaci i 7 kart Lojalności), który może być użyty w trzech różnych wariantach.

  Recenza

  Zawartość:
  * 54 karty (58mm x 88mm), w tym:
             - 
  14 kart postaci
             - 20 kart głosowania
             - 10 kart misji
             - 9 kart Lancelota
             - 1 karta Pani Jeziora

  * 15 żetonów
  * 3 plansze misji
  * istrukcja

  Liczba graczy: 5-10
  Wiek graczy: 10+
  Czas gry: 30 min

  Autor: Don Eskridge
  Wydawca: Portal Games
  Wydanie: Polskie

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.