• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Klub Kultury Łokietek

  Mr. Dawid - Mistrz Gry  Planszeo - gry planszowe dla każdego


  I-SZOP.pl - wyszukiwarka gier planszowych, porównywarka cen, gry planszowe, RPG, karciane, kolekcjonerskie, figurkowe i bitewne  Planszove.pl - porównywarka gier planszowych

  Horror w Arkham LCG: Powrót Przerwanego Kręgu

  119,90 zł 99,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 2961
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  „…wszyscy w Arkham wiedzieli, że to wiedźmie światło Keziah, które pojawiało się w pobliżu Brązowego Jenkina i ducha samej starej czarownicy.”

  –H. P. Lovecraft, „Sny w domu wiedźmy”

  Przepowiednia jeszcze się nie wypełniła. Mroczne knowania ponownie spowijają Lożę Srebrnego Świtu, zaś w miarę jak karty odkrywają fragmenty historii przekonasz się, że to Ty jesteś kluczem do rozwikłania tajemnicy.

  Rozszerzenie HwA lcg: Powrót do Przerwanego Kręgu zawiera nowe zestawy kart scenariuszy do każdego scenariusza cyklu Przerwany krąg. Stawiają one waszych badaczy prze nowymi zagrożeniami i wyzwaniami.
  Nowe karty graczy, stanowiące ulepszone wersje tych dostępnych w ramach cyklu Przerwany krąg, oferują nowe narzędzia i możliwości podczas ulepszania swoich talii badaczy. Dodatkowo pudełko z tego rozszerzenia może służyć do przechowywania kart z całej kampanii, dzięki załączonym separatorom. Na tym jednak nie koniec, ponieważ w tym dodatku otrzymacie talię 22 kart tarota, które mogą być wykorzystane w dowolnej kampanii lub scenariuszu gry Horror w Arkham: gra karciana!

  Pora więc, byś zadał sobie pytanie: czy raz jeszcze podążysz za słowami przepowiedni?

  Raz już zbadałeś okolice French Hill i położyłeś kres planom Loży Srebrnego Świtu. Lecz teraz, wraz z powrotem koszmarnych wydarzeń odkryjesz, że wiele rzeczy uległo zmianie, wykrzywieniu lub przeinaczeniu. Nowe sekrety wychodzą na światło dzienne i wydarzenia mogą nie potoczyć się tak, jak poprzednio.

  Powrót Przerwanego kręgu modyfikuje kampanię Przerwanego kręgu, wprowadzając nowe niespodzianki i zagrożenia w każdym jej scenariuszu. W jednej chwili możesz przesłuchiwać Senatora Nathaniela Rhodesa w sprawie knowań Srebrnego Świtu, a w kolejnej dosiadać Osiodłane dziecię nocy i przemierzać niezbadane przestrzenie między wymiarami.

  Oczywiście rozszerzenie to dostarczy nowych kart, które możecie dołączyć do Waszych talii jak np. Księżycowy Naszyjnik czy nowe karty strefy tarota, takie jak XVII Gwiazda. W niektórych scenariuszach możecie nawet spotkać nieoczekiwanego sprzymierzeńca, w postaci wiedźmy Erynn MacAoidh.

  Każda z kart tarota posiada dwa efekty: jeden, gdy karta jest w pozycji prostej, i drugi, gdy jest odwrócona. Karty te zapewniają dodatkowe efekty na czas trwania scenariusza i o ile w pozycji prostej zawsze przynoszą wymierne korzyści, tak odwrócone często działają w dokładnie odwrotny sposób. Przykładowo karta VI Kochankowie w pozycji prostej pozwoli Ci na początku scenariusza dobrać na rękę dowolnego sprzymierzeńca, a jej odwrócona pozbawi Cię go z talii! Zgodnie z tą zasadą niektóre z kart tarota, jak np. VIII Siła mogą ułatwić, lub utrudnić  zagrywanie kart, zaś jeszcze inne, jak III Cesarzowa mogą ułatwić lub utrudnić wykonywanie testów umiejętności.

  Zdaj się na łaskę losu i wykorzystaj talię tarota, aby urozmaicić swoje rozgrywki w Horror w Arkham: grę karcianą!

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra. Do rozgrywki wymagany jest gra Horror w Arkham Gra Karciana oraz cykl Horror w Arkham LCG - Przerwany Krąg

  Opis gry Horror w Arkham lcg: Powrót do Przerwanego Kręgu w serwisie boardgamegeek.com (j. angielski)


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.