• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:
  Nowość

  Horror w Arkham LCG - Tkaczka Kosmosu

  59,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 1917
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  „Nie jest dobrą rzeczą, że Wielcy opuścili swoje trony, aby pełzać po pajęczych sieciach Innych. Siły z zewnątrz przyniosły ci chaos i przerażenie, Randolphie Carter, które stały się przyczyną twego wzburzenia. Wielcy wiedzą, że tylko przez ciebie mogą zostać odesłani z powrotem do swego świata.”
  —H.P. Lovecraft, W poszukiwaniu nieznanego Kadath

  Koniec jest bliski…

  Od chwili, gdy okultystyczny pisarz Virgil Gray po raz pierwszy podzielił się z wami swymi opowieściami o przygodach w Krainach Snów, wasz świat stanął do góry nogami. Udało wam się dotrzeć do tych tajemniczych zakątków, by doświadczyć ich niesamowitego piękna i niewyobrażalnej grozy. A teraz, w końcu nadszedł czas by zmierzyć się z koszmarną istotą, której dążenia i plany mimowolnie umożliwiły wam tę podróż, poprzez stworzenie mostu między światami.

  Tkaczka kosmosu to scenariusz 4-B kampanii Sieć snów do gry Horror w Arkham: Gra karciana. Można go rozegrać w trybie samodzielnej rozgrywki lub połączyć z innymi produktami z cyklu Pożeraczy snów, tworząc w ten sposób większą kampanię, złożoną z czterech lub ośmiu części.

  Po wydarzeniach z Nie ma odwrotu w końcu udało wam się dotrzeć do serca koszmaru, do którego od samego początku wiodły wasze ścieżki. Wszystko prowadziło właśnie do tego – opowieści Virgila, niekończący się sen waszych towarzyszy czy czarny kot. To zawieszone między wymiarami miejsce jest siedliszczem pajęczej istoty, dążącej do zniszczenia waszego świata i zastąpienia go nową rzeczywistością. Jeśli nie uda wam się jej powstrzymać, nie będzie już Ziemi na którą można wrócić. Nie będzie ucieczki z piekielnego snu. A Krainy Snów zostaną stracone na zawsze. Nie pozostaje wam nic innego, jak walczyć…

  To nie jest samodzielny produkt. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy gry karcianej Horror w Arkham LCG - Zestaw podstawowy i rozszerzenie Horror w Arkham LCG - Pożeracze Snów.


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.