• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Horror w Arkham LCG - Ciemna strona księżyca

  62,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 1723
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ciemna strona księżyca to trzeci zestaw mitów do cyklu Pożeracze smów do gry karcianej Horror w Arkham LCG.

  Ciemna strona księżyca to nowy scenariusz kampanii „Sieć snów”. Można go rozegrać w trybie samodzielnej rozgrywki lub połączyć z innymi zestawami mitów z cyklu Pożeraczy Snów, tworząc w ten sposób większą kampanię złożoną z czterech lub ośmiu części. Scenariusz ten, zainspirowany opowiadaniem H.P. Lovecrafta Nienazwane, zabierze was do najbardziej nawiedzonych zakątków Arkham, gdzie zasłona między krainami jest cienka. To miejsca, gdzie nawet najbardziej racjonalny umysł może zostać zmuszony do przyznania, że być może naprawdę istnieją inne światy, o których nie wiemy.

  Niniejszy zestaw zawiera 60 kart, w tym nowe karty graczy, które mogą posłużyć do ulepszenia istniejących talii oraz nowy scenariusz, który można rozegrać samodzielnie, bądź jako część kampanii Pożeracze snów.

  To nie jest samodzielny produkt. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy gry karcianej Horror w Arkham LCG - Zestaw podstawowy i rozszerzenie Horror w Arkham LCG - Pożeracze Snów.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.