• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Horror w Arkham LCG - Wojna Zewnętrznych Bogów

  89,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 2683
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niedostępny - wyślij zapytanie

  Jak wiele z poprzednich samodzielnych scenariuszy, Wojnę Zewnętrznych Bogów można rozegrać w trybie samodzielnej rozgrywki lub w trybie kampanii jako historię poboczną. Możecie również zdecydować, czy chcecie podjąć się tego niebagatelnego wyzwania tylko we własnym gronie, czy też połączyć siły z innymi grupami badaczy w epickim trybie wieloosobowym. Jednak w przeciwieństwie do poprzednich samodzielnych scenariuszy, Wojna Zewnętrznych Bogów po raz pierwszy rzuci was w sam środek konfliktu między trzema zwaśnionymi frakcjami. Trzy mroczne kulty dążą do sprowadzenia na Ziemię niewyobrażalnego zła, a każdy z nich cechuje się własnymi mocnymi stronami i strategią.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Horror w Arkham lcg.  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.