English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY KARCIANEDla jednego graczaHorror w Arkham LCG - Labirynty obłędu

  Horror w Arkham LCG - Labirynty obłędu

  65,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 621
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niech to będzie sprawdzian ludzkiej woli…

  Budzicie się wraz z przyjaciółmi w dziwnym, nieznanym miejscu. Nie pamiętacie, co się stało ani jak się tutaj znaleźliście. Wasze ciała są słabe, wzrok rozmyty, a zwykłe ustanie na nogach stanowi nie lada wysiłek. Co teraz?     

                                                         
   

  W Labiryntach obłędu, wyjątkowym 80-kartowym scenariuszu do gry karcianej Horror w Arkham LCG, trzy grupy badaczy zostają porwane przez tajemniczego oprawcę i zmuszone do wzięcia udziału w jego podłym eksperymencie. Każda z grup zmierzy się z własnymi niebezpieczeństwami, ale aby przetrwać, będzie musiała współpracować z pozostałymi. Ten scenariusz można rozegrać w pojedynczej grupie 1-4 badaczy jako samodzielny scenariusz lub jako minikampanię trzech scenariuszy. Można również rozegrać go w epickim trybie wieloosobowym, gdzie do 12 graczy wcieli się w trzy grupy badaczy.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Horror w Arkham lcg.
  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.