English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY KARCIANEDla jednego graczaHorror w Arkham lcg: Powrót Nocy Fanatyka

  Horror w Arkham lcg: Powrót Nocy Fanatyka

  109,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 643
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  „Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami,
  nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.”.
  - H. P. Lovecraft, Zapomniane miasto

  Zarzekałeś się, że już nigdy tam nie wrócisz. Jednak koszmary przeszłości nie dają Ci spać – musisz odwiedzić miejsce, gdzie to wszystko się zaczęło.

  Noc fanatyka to pierwsza kampania, którą dobrze znacie z zestawu podstawowego Horroru w Arkham LCG. Dzięki rozszerzeniu Powrót Nocy fanatyka ponownie odwiedzicie znane już obszary, jednak w zupełnie nowej odsłonie tak mechanicznej, jak i fabularnej.

  Powrót Nocy fanatyka pozwala raz jeszcze przeżyć (lub oszaleć próbując) pierwszą kampanię, wzbogacając ją o 66 nowych kart, wśród których znajdą się karty scenariusza, spotkań i badaczy. Dodatkowo rozszerzenie zapakowano w pudełko, które jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania całej kampanii – zmieści wszystkie scenariusze z gry podstawowej, a dzięki osiemnastu przegródkom żadne karty się nie pomieszają.

  Powrót Nocy fanatyka otworzył drzwi do Twojej przeszłości, ale jednocześnie odmienił ją w budzący przerażenie sposób. Zło, które już raz pokonałeś, urosło w siłę, jakby przez cały ten czas czekało w cieniach i oplatało Cię swoimi mackami. Wszystkie trzy scenariusze zostały poszerzone o nowe karty scenariusza. Również spotkania nie będą takie same – do gry wchodzą dwa nowe zestawy spotkań. Ghule zostały zastąpione Ghulami Umôrdhotha, a niezidentyfikowany mroczny kult to teraz Kult Pożeracza.

       
  Badacze nie są jednak bezbronni w starciu z tymi potworami. W Powrocie Nocy fanatyka znajdzie się kilkanaście kart badaczy – ulepszonych wersji tych, znanych z gry podstawowej. Od teraz np. Królicza łapka pozwala na dobranie jednej karty z tylu, o ile nie udał się wykonywany właśnie test. Jest to znaczące usprawnienie, które pomoże zmierzyć się Wam z horrorami nocy.

  Nowe sposoby podejścia do scenariuszy wiążą się z nowymi zagrożeniami – nie może być przecież zbyt łatwo. Z jednej strony badacze muszą uważać na Zamaskowane koszmary, które przemierzają ulice Arkham, z drugiej ich sąsiad Jeremiah Pierce zdaje się być dziwnie zainteresowany ich poczynaniami – ukrycie swoich działań będzie wymagało sporo siły woli, a z każdym potknięciem Jeremiah będzie mógł przekazać swoim tajemniczym mocodawcom kolejne informacje o postępie śledztwa, posuwając zagładę do przodu.

                                                                                                       


  Śledztwo zaprowadziło Cię już bardzo daleko, czy znajdziesz jednak siłę, aby raz jeszcze zmierzyć się z koszmarem z przeszłości? Może łatwiej byłoby popaść w słodki obłęd i odpuścić? A jednak nadal będziesz słyszał niepokojące skrobanie za ścianą.


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.