English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY KARCIANEKooperacyjneHorror w Arkham LCG - Strażnicy Otchłani

  Horror w Arkham LCG - Strażnicy Otchłani

  72,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 1060
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Daleko ponad miastem wznosiła się wielka, rzymska kopuła nowego muzeum; a za nią – przez tajemniczy żółty Nil, który jest ojcem eonów i dynastii – czają się złowrogie piaski libijskiej pustyni: faliste, opalizujące, skrywające zło pradawnej wiedzy tajemnej.


  -H.P. Lovecraft, “Imprisoned with the Pharaohs”

  Coś się porusza pod piaskami Egiptu …

  Strażnicy Otchłani to wyjątkowe, 78-kartowe rozszerzenie od gry karcianej Horror w Arkham LCG, składające się z 2 połączonych scenariuszy. W Wiecznym śnie badacze wyruszają w podróż do Egiptu, aby odkryć tajemnicę medycznej zagadki, i wpadają w sam środek niebezpiecznej intrygi. W Uzurpatorze nocy badacze muszą odnaleźć na pustyni bramę prowadzącą do krainy, która przekracza ich najśmielsze oczekiwania, aby zapobiec wypełnieniu się starożytnej przepowiedni, wieszczącej zniszczenie Ziemi. Każdy z tych scenariuszy może być rozegrany w trybie samodzielnej rozgrywki lub jako historia poboczna w dowolnej kampanii.
  Więcej informacji na stronie wydawcyGalakta.pl

  Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Horror w Arkham LCG.

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.