English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY KARCIANEHorror w Arkham LCGHorror w Arkham LCG - Zjednoczenie i Zwątpienie

  Horror w Arkham LCG - Zjednoczenie i Zwątpienie

  62,90 zł

  Producent: Galakta
  Kod: 1371
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Śledztwo w sprawie zniknięcia czterech osób podczas gali Loży Srebrnego Świtu doprowadziło Was do najmroczniejszych zakątków Arkham. Od zrujnowanego Domu Wiedźmy w dzielnicy French Hill, przez Wzgórze Wisielca, aż po pogrążone w cieniu pomieszczenia samej Loży. Pomimo napotykania na każdym kroku niepojętych przeszkód nieprzerwanie poszukujecie prawdy. Wygląda na to, że przyczyny tego wszystkiego są ukryte gdzieś w przeszłości Arkham, a miasto desperacko dąży do tego, by pozostały sekretem. Teraz jednak pora zostawić za sobą ulice miasta i wyruszyć na rzekę Miskatonic – znajduje się tam niewielka wyspa, która przyciąga Was obietnicą znalezienia odpowiedzi pomimo niepokoju, jaki budzą w Was śpiewy samotnych ptaków i złowrogie kamienne kolumny.

  Po starciu z Lożą Srebrnego Świtu w scenariuszu Dla większego dobra udajecie się w podróż nad brzeg rzeki Miskatonic. Dwa przecinające ją mosty łączą sąsiednie Downtown i Rivertown, a pośrodku jej nurtu dostrzec można niewielką Opuszczoną wyspę. Raczej nikt nie opisałby tego miejsca słowem „gościnne” – zamglone wybrzeże jest jałowe i odpychające. Gdy się do niego zbliżacie, staracie się robić to powoli i cicho, zupełnie jakbyście nie chcieli, żeby rzeka dostrzegła Waszą obecność. Nie ma tu żywej duszy, nikogo, kto byłby gotów Was powitać, nie licząc osądzającego spojrzenia upiornych ptaków, obserwujących Was z drzew. W oddali widać słup widmowej energii wznoszący się ku chmurom. Oplata go wir utkany z nienaturalnej mgły.

  Co stało się z czterema zagubionymi dawno temu duszami? Udajcie się na Opuszczoną wyspę, podążajcie za wskazówkami i wewnętrznym przeczuciem, aż odkryjecie los zaginionych. Jednak bądźcie ostrożni – jeśli nie będziecie baczyć na swoje kroki, możecie podzielić ich los.

  Zjednoczenie i zwątpienie zawiera V scenariusz kampanii Przerwany Krąg.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy Horror w Arkham LCG oraz rozszerzenie Przerwany Krąg.


  W skład cyklu wchodzą kolejno:

  1. Przerwany Krąg (rozszerzenie)
  2. Sekretne Imię (zestaw mitów)

  3. Zapłata za Grzechy (zestaw mitów)
  4. Dla Większego Dobra (zestaw mitów)
  5. Zjednoczenie i Zwątpienie (zestaw mitów)
  6. W szponach Haosu (zestaw mitów)
  7. Przed Czarnym Tronem (zestaw mitów)

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.