• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook
  Współpracujemy z:
  Podsumowanie tygodnia
  Dzień dobry,

  To był kolejny ruchliwy tydzień, w którym wydarzyło się kilka ciekawych rzeczy, zarówno w naszym sklepie, jak i na rynku planszówek w ogóle. Oto kilka najważniejszych wydarzeń ubiegłych dni:  Posiadłość Szaleństwa (2 edycja)
  Dodruk najklimatyczniejszej przygodowej gry planszowej jest już w drodze. Jak ogłosił wydawca, trafi do waszych posiadłości już pod koniec marca.


  Horror w Arkham Gra Karciana: Sekretne imię
  Pozostając jeszcze chwilę w klimacie horroru, w tym tygodniu ruszyliśmy z przedsprzedażą pierwszego zestawu mitów do Przerwanego Kręgu. Dodatek ten wprowadza po raz pierwszy dwuklasowe karty badaczy.

  Premiera przewidziana na koniec marca 2019 roku.


  Mage Knight: Ultimate Edition (edycja polska)
  O tym tytule było bardzo głośno. Ledwie został zapowiedziany, ledwie minęły dwa dni od rozpoczęcia przedsprzedaży, a praktycznie wyprzedał się na rynku... Cały nasz zapas, zamówiony od wydawcy rozsprzedał się i był to dla nas absolutny szok. Dobra wiadomość jest taka, że uda nam się jeszcze pozyskać Mage Knighta, ale dokładna ilość jaką otrzymamy nie jest całkowicie zależna od nas. Jeśli ktoś nadal szuka i nie może znaleźć, można zarezerwować swój egzemplarz (szczegóły tutaj). Wprawdzie nie możemy obiecać, że wystarczy dla wszystkich, ale jest na to spora szansa.


  Detektyw: Zbrodnie L.A.
  Detektywa zna już chyba każdy fan planszówek w Polsce. Gra polskich autorów okazała się naprawdę wielkim hitem, nie tylko u nas w kraju. Nie dziwi więc fakt, że zaledwie kilka miesięcy po premierze wychodzi do niej dodatek. W planach są już także kolejne sprawy, ale na nie przyjdzie nam jeszcze poczekać. 
  Premiera planowana na koniec marca.


  Wojna o Pierścień
  Tutaj możemy śmiało powiedzieć, że nie będzie żadnych opóźnień. Od jutra można odbierać u nas swoje kopie Wojny o Pierścień, a wszystkie egzemplarze zamówione wysyłkowo także wyruszą w drogę już w dniu jutrzejszym.


  Na Skrzydłach
  Wydawca podał datę polskiej premiery tej przepięknej gry. 11 marca ma być dniem, w którym uniesiecie się na skrzydłach i poszybujecie do rezerwatów aby rozmnażać swoje ptaki :)

  I to by było na tyle w tym tygodniu. Oczywiście jeśli nurtują was jakieś pytania, chcielibyście się czegoś dowiedzieć, lub poprostu pogadać o planszówkach, jak zawsze zapraszamy do mailowania lub pisania do nas na Facebooku.

  Pozdrawiam,

  zespół DragonEye

  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.