• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Rallyman GT 4 (PL)

  49,90 zł

  Producent: Czacha Games
  Kod: 2714
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.

  Rozszerzenie GT 4 wprowadza do gry zupełnie nową kategorię samochodów. Podobnie jak w przypadku rozszerzenia GT 5, GT 4 zawiera zupełnie nowy zestaw pulpitów nawigacyjnych zarówno do opon asfaltowych, jak i deszczowych, a także kolejną nową konfigurację kości! GT 4 to lżejsze, klasyczne samochody i chociaż mogą nie mieć takiej mocy jak auta GT 5 i GT 6, to nadrabiają zręcznością!

  Jak sugeruje ich nazwa, samochody GT 4 mają tylko 4 kości Prędkości. Mają jednak 3 kości Utrzymania Prędkości zamiast 2, co daje im znaczną przewagę na trudnych odcinkach toru, na których Twoja prędkość jest ograniczona.

  Rozszerzenie GT 4 obejmuje również pulpity nawigacyjne GT 6 BoP (Balance of Performance), które pozwalają ścigać się w 2 różnych kategoriach jednocześnie! Te nowe pulpity nawigacyjne nieznacznie modyfikują samochody GT 6, aby mogły ścigać się na równi z samochodami GT 4, zachowując jednocześnie swoje unikalne cechy. Na przykład na desce rozdzielczej BoP GT6 ma tylko jedną kostkę Utrzymania Prędkości.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra, do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Rallyman GT

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.