• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Rallyman GT 5 (PL)

  49,90 zł

  Producent: Czacha Games
  Kod: 2715
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niedostępny - wyślij zapytanie

  Rozszerzenie Rallyman GT 5 to kolekcja klasycznych samochodów z ogromną mocą, monstrualnymi silnikami V12 oraz z turbodoładowanymi turbosprężarkami! W środku znajdziesz nowy zestaw pulpitów nawigacyjnych zarówno do opon asfaltowych, jak i deszczowych (i oczywiście dostaniesz również warianty opon miękkich!), a także nową konfigurację kości!

  W szczególności, jak sugeruje ich nazwa, samochody te mają tylko 5 czarnych kości Prędkości. Jednak nadrabiają to w znaczny sposób dzięki dodaniu nowej kości Wzmocnienia!
  Ta zielona kostka działa tak samo jak kostka hamulca, tyle że pozwala pominąć bieg podczas zwalniania. Samochody GT5 są zatem zdolne do gwałtownych zwalniań i przyspieszeń, które dadzą ci nowe sposoby poruszania się po zakrętach ulubionego toru!

  Chcesz ścigać się samochodami GT5 z samochodami GT6? Tak to się robi! W skład rozszerzenia wchodzą również nowe pulpity nawigacyjne do samochodów GT6. Jeśli zdecydujesz się rozegrać wyścig wielu kategorii pojazdów, będziesz używał tych pulpitów nawigacyjnych zamiast normalnych. Pulpity te oznaczone są symbolem BOP.

  Te nowe plansze nieznacznie modyfikują samochody, równoważąc je, aby mogły ścigać się na równych warunkach, zachowując jednocześnie swoje unikalne cechy. Na nowych deskach rozdzielczych zauważysz, że GT6 ma teraz tylko jedną kostkę Utrzymania Prędkości. GT5 zachowuje 2 kości Utrzymania Prędkości, ale traci w tym momencie kości Hamulca, aby zachować swoją kość Wzmocnienia. Oznacza to, że chociaż GT6 może osiągać większe prędkości – zwiększając tym samym swoje szanse na bycie pierwszym graczem w kolejnej rundzie – GT5 pozostaje nieco bardziej zwrotny w zakrętach dzięki dodatkowym kostkom Utrzymania Prędkości i Wzmocnienia.

  Rozszerzenie GT5 obejmuje 6 nowych kolorowych modeli samochodów, 32 deski rozdzielcze, 6 kart kierowców, jedną nową kostkę Wzmocnienia i instrukcję.

  Uwaga! To nie jest samodzielna gra, do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry Rallyman GT

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.