• Przechowalnia 0
 • Rallyman GT (PL)

  159,90 zł

  Producent: Czacha Games
  Kod: 2713
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Niedostępny - wyślij zapytanie

  Rallyman: GT to pięknie ilustrowana, planszowa gra wyścigowa dla od 1 do 6 graczy. Jest to współczesna wersja klasycznej gry Rallyman. Kompletna, z nowymi grafikami i dopracowanymi zasadami. Rallyman GT zmusi cię do podjęcia ryzyka, aby być pierwszym na linii mety!

  Rzucaj kośćmi, aby jak najszybciej pokonać cały tor, ale uważaj, im bardziej ryzykujesz, tym większa szansa, że wypadniesz z trasy!

  Rallyman GT to uzależniająca, prosta mechanicznie gra wyścigowa wymagająca planowania i strategii. Musisz ostrożnie zaplanować swój tor jazdy, aby pokonać ostre zakręty i blokować innych kierowców, aż nie opuści cię szczęście…

  Tory w Rallyman GT są wykonane z sześciokątnych kafelków, które możesz ustawić według własnego uznania. Możesz użyć jednego z 8 torów zawartych w Instrukcji lub wymyślić własny.
  Z 32 dwustronnymi płytkami do wyboru, możliwości są nieograniczone!

  Kafelki torów mają jedną stronę miejską z 2 torami i jedną stronę w obszarze niezabudowanym z 3 torami. Spróbuj ścigać się na obu i zobacz strategiczne możliwości, które się otwierają lub użyj kafelków w sposób mieszany, aby stworzyć wąskie gardła, szeroko otwarte proste i wiele więcej!

  Rallyman GT to gra wyścigowa typu roll and move, więc aby się poruszać, będziesz rzucać kostką!

  Podstawowa mechanika gry jest bardzo prosta: 1 kość = 1 pole ruchu. Każda kość ma jeden lub więcej Znaków Ostrzegawczych. Rzucenie Znaku Ostrzegawczego wciąż pozwala ci się poruszać, ale jeśli zgromadzisz ich zbyt wiele w jednej turze, stracisz kontrolę nad samochodem i obrócisz się, stracisz czas i potencjalnie odniesiesz obrażenia...

  Jeśli tylko jeden gracz przekroczy linię mety podczas rundy, zabiera trofeum! Jeśli kilku graczy przekroczy linię podczas tej samej rundy, zwycięzca jest określany na podstawie dokładnie tych samych kryteriów, co kolejność tury: prędkość, odległość, linia wewnętrzna!

  Opis gry w serwisie Boardgamegeek.com (j. angielski)

  Koszulki na karty do gry Rallyman GT:
  Tarot 70 x 120mm (24 szt.)

  Liczba graczy: od 1 do 6
  Czas rozgrywki: 45-50 minut
  Wiek: od 14 lat

  Zawartość:

  • 32 dwustronne kafelki toru
  • 6 modeli samochodów
  • 6 kart kierowców
  • 11 kości
  • 12 kart kokpitów
  • ponad 200 żetonów
  • 1 woreczek
  • 6 kart pomocy gracza
  • instrukcja


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.