• Przechowalnia 0
 • Znajdziesz nas:


  facebook

  DragonEye na Instagramie
  Współpracujemy z:

  Reykholt

  135,90 zł

  Producent: Portal Games
  Kod: 1261
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:szt.


  Wspinaczka na wulkany, olśniewająca zorza polarna, liczenie owiec i przepyszne pomidory – to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz na Islandii. Za sprawą energii geotermalnej Islandia jest prawdziwym rajem dla miłośników warzyw.

  W grze Reykholt gracze wcielają się w ogrodników, utrzymujących się z uprawy warzyw na pięknej Islandii! Z cudami natury w tle rozgrywa się zaciekła rywalizacja o wyhodowanie najlepszych warzyw!

  Witaj na Islandii! Zdecydowałeś się na nowe życie – „rzucić wszystko i wyjechać na Islandię”. Pożegnaj uciążliwy hałas wielkiego miasta, rozgorączkowane życie i wyścig szczurów. Zacznij uprawiać warzywa w Reykholt – na pozór idyllicznym i spokojnym miasteczku... Przynajmniej do czasu, gdy poznasz Enyę Göransdottir.

  Enya jest odpowiedzialna za turystykę w tym uroczym miasteczku, jest także twoją główną osobą kontaktową w Reykholt. Jest tak miła, że od razu udziela ci cennych wskazówek: „Każde warzywo, które tu rośnie, jest wartościowe. Turyści są wprost oczarowani naszymi islandzkimi pomidorami. Dlatego znajdziesz je nawet w sosie do sałatek (i wszędzie indziej). Muszę jednak przyznać, że nasze ostatnie zbiory nie spełniły naszych oczekiwań. Naprawdę przydałaby się nam pomoc. Może do nas dołączysz?”

                                                                        

  Uprawianie pomidorów, sałaty i marchewek na Islandii? Cóż za szalony pomysł! A jednak ten, kto na to wpadł, był geniuszem. Geotermalna energia wyspy pozwala ci hodować niezwykłe odmiany owoców i warzyw, a to ciekawostka, której nie odpuści żaden turysta. Nie jesteś jednak jedynym rolnikiem w Reykholt, który próbuje w ten sposób zbić fortunę, więc trzeba się spieszyć! Wpasuj się w gusta turystów i zdobądź przewagę nad konkurencją, a twoja uprawa stanie się chlubą Reykholt!

  Opis gry w serwisie Boardgamegeek.com

  Zawartość pudełka:
  ♦ dwustronna plansza gry

  ♦ kafelek zakrywający
  ♦ 4 pionki menadżerów
  ♦ 12 pionków pracowników
  ♦ arkusz naklejek
  ♦ 8 kafelków rund
  ♦ 160 drewnianych znaczników towarów
  ♦ 23 karty szklarni
  ♦ 5 kartonowych skrzyń na towary
  ♦ 40 kafelków towarów
  ♦ 4 karty gracza
  ♦ 34 karty trybu przygody
  ♦ 36 kart usług
  ♦ instrukcja do gry


  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję
  Autor: Uwe Rosenberg
  Wydawca: Portal Games
  Wydanie: polskie

  Liczba graczy: 1 - 4
  Wiek: 12+
  Czas gry: 30 - 60 min
  Klienci polecają również:
  Akceptuję
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.