English
 • Przechowalnia 0
 • Strona głównaGRY PLANSZOWERodzinneSzarlatani z Pasikurowic: Szeptuchy

  Szarlatani z Pasikurowic: Szeptuchy

  104,90 zł
  Producent: G3
  Kod: 1628
  Wysyłka:24 godziny
  Sprawdź koszty wysyłki

  Koszty dostawy tego produktu

  Ilość:

  Szarlatani z Pasikurowic: Szeptuchy to rozszerzenie do odnoszącej sukcesy na całym świecie gry familijnej Szarlatani z Pasikurowic. Teraz eliksiry może warzyć aż pięciu graczy, ponieważ pudełko zawiera dodatkowe rubiny, składniki i wszystkie elementy gry dla kolejnego gracza. To jednak nie wszystko! Do gry wchodzi nowy składnik - kwiat paproci, który ma zmienną wartość, a także nowa wielka dynia, która wypełnia aż sześć pół w kociołku. Oprócz tego nowe księgi składników, które zapewniają jeszcze większą regrywalność. Kiedy mikstura nie chce się uwarzyć, gracze mogą poprosić o pomoc jedną z trzech szeptuch. To wszystko sprawi, że nie będziecie chcieli odchodzić od kociołków!

  Zasady i cel gry:

  Cel gry jest taki sam jak w podstawowej wersji - warzenie jak najlepszych mikstur. Na początku rozgrywki, każdy z uczestników zabawy otrzymuje planszetkę, przedstawiającą kociołek oraz woreczek z początkowymi składnikami. Gra trwa dziewięć rund, podczas których, wszyscy gracze w tym samym czasie, losują składniki i dokładają je do swoich kociołków. Gracze sami decydują, kiedy chcą przerwać losowanie składników, muszą jednak uważać, jeśli wartość białych znaczników na planszy przekroczy siedem, to kociołek wybucha! Po tym, jak wszyscy gracze skończą losować składniki, następuje rozpatrywanie zawartości kociołków. Ważnym etapem jest kupowanie nowych składników do woreczków. Pozwala to na tworzenie coraz lepszych mikstur! Grę urozmaicają karty zmieniające zasady rozgrywki. Zwycięży gracz, który zdobędzie najwięcej punktów.

  Zalety gry: Wprowadza do rozgrywki tytułowe Szeptuchy Pojawia się nowy składnik - kwiat paproci Nowe księgi składników Od teraz w "Szarlatanów z Pasikurowic" można grać w jeszcze większym gronie Jeszcze większa regrywalność "Szarlatani z Pasikurowic: Szeptuchy" są obowiązkową pozycją dla wszystkich znachorów i szarlatanów! Uwaga: to nie jest samodzielna gra, do rozgrywki wymagane jest posiadanie gry Szarlatani z Pasikurowic.

  To nie jest samodzielny produkt. Do rozgrywki wymagany jest zestaw podstawowy gry Szarlatani z Pasikurowic

  Opis gry Szarlatani z Pasikurowic: Szeptuchy w serwisie Boardgamegeek.com (j. angielski)

  Zawartość pudełka:
  - 1 kociołek
  - 1 woreczek
  - 1 butelka
  - 2 znaczniki kropelek
  - 1 znacznik punktów
  - 1 znacznik szczura
  - 1 pieczęć punktów 0/50
  - 8 ksiąg składników
  - 12 szeptuch
  - 151 znaczników składników
  - 15 monet szeptuch
  - 20 rubinów
  - 5 misek instrukcja

  Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

  Napisz recenzję

  Właściciel sklepu internetowego nie gwarantuje, że publikowane opinie pochodzą od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go kupili.

  Zobacz także:
  Klienci polecają również:
  Na stronie sklepu internetowego dragoneye.pl są stosowane pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.